Pytania o MarokoPogoda i pory roku

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Maroko
Jaka jest pogoda i temperatura wody w Agadirze w połowie czerwca? czy jest ktoś, kto był w Maroku i może odpowiedzieć na kilka pytań? Proszę po raz trzeci. Zapisać!
11 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Chcemy odpocząć z żoną. Jaka jest pogoda w Agadirze pod koniec marca? Czy można wygrzewać się na słońcu, opalić? Jaka jest temperatura oceanu w tym okresie? Ile pociągnie bilet z Kijowa?
13 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Witam wszystkich Postanowiliśmy odwiedzić Maroko, Agadir, ale pojedziemy od 1 do 12 października. Powiedz nam, kto był w tym okresie, jaka jest pogoda, deszcze, słońce i wódka w tym czasie? Co trzeba zobaczyć podczas wizyty w Maroku?
13 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Chcę pływać i opalać się
13 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Powiedz mi, czy jest jakaś zasadnicza różnica w pogodzie w Maroku na początku sierpnia lub na początku września? Kiedy najlepiej jechać, aby nie padało, a ocean był cieplejszy? na co należy uważać podczas podróży do Maroka?
14 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Czy możesz nam opowiedzieć o pogodzie w Maroku na początku sierpnia? Trudno znaleźć informacje.
14 lat wstecz  •  1 abonent 5 odpowiedzi
jaka jest zwykle pogoda w październiku? czy mogę pływać?
15 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
подскажите какая погода в начале октября??? стоит ли ехать, чтобы позагорать, покупаться??
16 lat wstecz  •  brak subskrybentów 3 odpowiedź
odpoczywał w turcji we francji czy warto jechać do maroka jaka jest woda w oceanie
16 lat wstecz  •  1 abonent 4 odpowiedź
Odwiedzimy ten kraj w październiku 2008 r.
16 lat wstecz  •  1 abonent 4 odpowiedź
Jaka jest pogoda w Maroku w styczniu i lutym?
17 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Doradź hotel i najlepszy czas na wycieczkę, a także wycieczki.
17 lat wstecz  •  1 abonent 6 odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już