Pytania o Republika DominikanyBiura podróży i operatorzy

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Republika Dominikany
dzień dobry!) Chcę kupić wycieczkę w ostatniej chwili dla dwojga na Dominikanę, ale mieszkamy w Kazachstanie. Proszę mi powiedzieć, czy można to zrobić za pośrednictwem moskiewskiego biura podróży i jakie jest prawdopodobieństwo, że zostaniemy oszukani?
9 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
powiedz mi, który touroperator nie podaje wysokich cen i od kogo lepiej lecieć?
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
lecimy razem z dzieckiem, wychodzi 300 tysięcy rubli, może ktoś wziął taniej?
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
powiedz mi z Kijowa na początku grudnia przez dwa tygodnie osoba dorosła z dzieckiem w hotelu w wieku 5 lat jest powyżej średniej, ile możesz zmieścić
12 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Szukamy wycieczki na Dominikanę z przyjacielem, wszyscy touroperatorzy są drodzy, około 125 000 na kolejne terminy we dwoje. Agencja ma 1000 wycieczek znacznie tańszych, 95000 - 100000 dlaczego? Nie wiem czy warto wykupić wycieczkę po nich, czy nie, w internecie prawie nie ma opinii (((((Jeśli ktoś przez nie przeleciał, napisz jak wszystko poszło, nawet jeśli nie poleciał na Dominikanę . Dziękuję Ci !!!
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
cześć potrzebujesz tour des moines lub chicago - dominikana
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Kto odpoczywał na Dominikanie w TEZ Tour i jakie jest Twoje zdanie na temat touroperatora?
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
wrażenia, recenzje, kto odpoczywał z tym touroperatorem, podziel się wrażeniami
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
ponieważ Turyści rosyjskojęzyczni praktycznie nie odpoczywają w hotelu, czy w hotelu są jacyś rosyjskojęzyczni przedstawiciele touroperatorów?
13 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Towarzysze! Pytanie tego rodzaju. Podpisaliśmy umowę z TA z warunkami 30% zaliczki na wycieczkę z TO, nie dokonaliśmy przedpłaty. Wycieczka TA zarezerwowana na ten termin. Siła wyższa teraz interweniowała i przesuwamy datę wyjazdu z tego samego TA na podobną trasę z tego samego TO! TA ogłasza 90% grzywien z kosztów trasy, która rzekomo demaskuje TO. Jak być? Kto był w tej sytuacji? Oczywiście możesz odesłać TA i wykupić wycieczkę do innego przeglądu technicznego i wszystko na tym. Ale nadal nie chcę być taką świnią, powiedz mi!
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Na Dominikanę jedziemy w połowie sierpnia. Ile kosztuje wycieczka do hotelu 4* WSZYSTKO, pokój DBL? Z tego co rozumiem sierpień to nie sezon.
14 lat wstecz  •  7 subskrybenci 8 odpowiedzi
Drodzy pracownicy branży turystycznej! Proszę zaproponować wycieczkę do Dominikany, 2 osoby dorosłe, all inclusive, wyjazd 28 lub 29 listopada z Kijowa na 11-12 nocy przez Kazachstan. Mówią, że taniej o 400-500 dolarów i dogodne połączenia. Może inny hotel.
15 lat wstecz  •  8 subskrybenci 10 odpowiedzi
czy ktoś poszedł? Jeśli tak, to w jaki sposób zarezerwowałeś hotel i ile to kosztowało?
15 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Po prostu bardzo chcę pojechać na Dominikanę, ale przerażają mnie wysokie koszty lotu. Może ktoś może udzielić PRAWDZIWEJ porady, jak obniżyć koszty wypoczynku w powyższym miejscu?
16 lat wstecz  •  3 abonent 18 odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już