Pytania o SołoczynWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Sołoczyn
Chcemy jechać z dzieckiem 1,9 miesiąca. Martwię się, co z nim tam zrobić, jak go nakarmić? Poddaj się, kto był z dzieckiem. Dzięki. Inna
12 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Jestem z Tallina Chciałbym Cię odwiedzić Jak mogę się z Tobą skontaktować Wpisz swój numer telefonu kontaktowego.
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Interesuje mnie, kto dokładnie leczył się w sanatorium dłużej niż 2 tygodnie - jakie zabiegi są przepisywane, czy trzeba błagać, czy warto kupić bilet z leczeniem, czy lepiej tam dokupić dodatkowe zabiegi. Czy jest tam zakład hydroterapii? Jak dobry jest basen? A co z jedzeniem itp. Dzielić. I jeszcze jedno - do kogo wypłynęła woda Łużańska 7, napisz, jak się objawiła.
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Chciałem na wiosnę pojechać na odpoczynek z przyjacielem na Zakarpaciu. Ośrodek jest drogi Jakie są ceny i warunki w sektorze prywatnym?
13 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Proszę mi powiedzieć, gdzie w Karpatach można świętować Nowy Rok, nie drogo i dobrze????
13 lat wstecz  •  brak subskrybentów 1 odpowiedź
Powiedz mi, czy wszystkie prywatne domki w Sołoczynie są daleko od Pensjonatu Kvitka Polonyna? Ile minut do przejścia? A które z nich lepiej wybrać, jeśli odpoczywasz z dzieckiem w wieku 4, 5 lat?
14 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź