U Neli 3*– Opinie

2
Ocena 9.510
na podstawie
2 opinii
9.5 Numer
9.5 Usługa
9.5 Czystość
4.5 Odżywianie
10.0 Infrastruktura
Prywatny pensjonat "Na Nelya", z charakterystyczną dla Zakarpacia serdecznością, przyjmie Państwa jako gościa. Pensjonat znajduje się w miejscowości uzdrowiskowej Solochin, słynącej ze źródeł mineralnych, niedaleko sanatorium "Kvitka Polonini". W odległości 400 metrów od pensjonatu znajduje się wyciąg orczykowy.Więcej →
аватар valentina.valko
 •  podróżował 4 roku wstecz
Ocena 10.0
Hotel jest wspaniał y. Nie ma ż adnych skarg na Wi-Fi. Szybkoś ć jest cudowna - mó j mą ż i ja mamy dwa komputery i nikt nie ucierpiał . Gospodarze są bardzo mili i wraż liwi. Pokó j jest czysty i wygodny. Wiosną był o nam zimno - a w pokoju zawsze jest ciepł o. … Już ▾ Hotel jest wspaniał y. Nie ma ż adnych skarg na Wi-Fi. Szybkoś ć jest cudowna - mó j mą ż i ja mamy dwa komputery i nikt nie ucierpiał . Gospodarze są bardzo mili i wraż liwi. Pokó j jest czysty i wygodny. Wiosną był o nam zimno - a w pokoju zawsze jest ciepł o. Nigdy nie miał em problemu z wodą . A ciś nienie jest dobre i gorą ce - po prostu pali. Ale co najważ niejsze, ludzie przyjeż dż ają tu, aby napić się leczniczej wody, odetchną ć ś wież ym powietrzem i odpoczą ć od zgieł ku miasta. Ceny wakacji w tym niebiań skim miejscu są po prostu bardzo minimalne (dla odmiany nie bą dź cie leniwi i udajcie się do sanatorium Kryshtalevo Dzherelo po cennik). Nie ma potrzeby oczerniać hotelu i mó wić zł ych rzeczy, któ re są cał kowicie bezpodstawne.
аватар maruna2617
 •  podróżował 5 lat wstecz
Nie ma mowy o goś cinnoś ci wł aś cicieli, o któ rej tak czę sto się pisze, nie raczyli nawet spotkać swoich wczasowiczó w w pobliż u domu i zabrać ich do pokoju! W pokoju nie ma suszarki do wł osó w, ż elazka i moskitier, Wi-Fi nie ł apie się w pokoju! Ż yją tam obrzydliwe gospodynie, paję czyny i pają ki, tanie ż ł obienie mebli (sofa przeznaczona dla krasnoludkó w, obiecane podwó jne ł ó ż ko okazał o się zwykł ą twardą kanapą ). … Już ▾ Nie ma mowy o goś cinnoś ci wł aś cicieli, o któ rej tak czę sto się pisze, nie raczyli nawet spotkać swoich wczasowiczó w w pobliż u domu i zabrać ich do pokoju! W pokoju nie ma suszarki do wł osó w, ż elazka i moskitier, Wi-Fi nie ł apie się w pokoju! Ż yją tam obrzydliwe gospodynie, paję czyny i pają ki, tanie ż ł obienie mebli (sofa przeznaczona dla krasnoludkó w, obiecane podwó jne ł ó ż ko okazał o się zwykł ą twardą kanapą ). W ł azience niekoń czą cy się wyciek ze zbiornika i odpł ywó w. . . Nigdy nie widział em gorszych a to LUX! We wspó lnej kuchni zatkane są palniki gazowe (dopł yw gazu bardzo sł aby), ciepł a woda z kranu praktycznie w ogó le nie pł ynie, znowu z powodu braku rą k wł aś ciciela z wł aś ciwego miejsca. Wniosek: jeś li nie chcesz zepsuć wakacji, unikaj hotelu "U Nelly's".
аватар julyb
 •  podróżował 8 lat wstecz
Ocena 9.0
Odpoczywaliś my z rodziną z trzyletnim dzieckiem, wszystko bardzo mi się podobał o, gospodyni gotował a obiady i kolacje, co był o dla mnie bardzo wygodne). Jedzenie był o pyszne i bardzo wartoś ciowe! Jest wspó lna kuchnia, wszystkie naczynia. Jedliś my na zewną trz, w przestronnym pawilonie ozdobionym kwiatami iz widokiem na gó ry))). … Już ▾ Odpoczywaliś my z rodziną z trzyletnim dzieckiem, wszystko bardzo mi się podobał o, gospodyni gotował a obiady i kolacje, co był o dla mnie bardzo wygodne). Jedzenie był o pyszne i bardzo wartoś ciowe! Jest wspó lna kuchnia, wszystkie naczynia. Jedliś my na zewną trz, w przestronnym pawilonie ozdobionym kwiatami iz widokiem na gó ry))). Teren jest duż y i zadbany, jest miejsce do zabawy dla dzieci, piaskownica, huś tawki, zabawki. W pobliż u gó r gó rska rzeka, ź ró dł o wody mineralnej. Do oś rodka 5-7 minut spacerkiem. Reszta jest bardzo zadowolona! Polecić !
аватар Valya99
 •  podróżował 12 lat wstecz
Dobrze! … Już ▾ Dobrze!


awatara pafnutij
Jestem z Tallina Chciałbym Cię odwiedzić Jak mogę się z Tobą skontaktować Wpisz swój numer telefonu kontaktowego.
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
EKSPERCI HOTELI
Wdzięki kobiece

Частный пансионат «У Нели», со свойственным Закарпатью радушием примет Вас у себя в гостях. Пансионат находится в известном своими минеральными источниками курорте с.Солочин, недалеко от санатория «Квітка Полонини». В 400 метрах от пансионата есть бугельный подъемник.

W hotelu

Дом имеет 3 этажа:

I этаж. НЕ сдается. Столовая с камином, холл.

II этаж. 3 номера.

III этаж. Холл с ТВ, кресла, холодильник, электрочайник. Два санузла (душ, туалет, умывальник). 3 номера.

Opis pokoi

10 комнат – 20 мест. Комфортабельные комнаты с большими лоджиями. Большая зеленая территория.

Adres Закарпатская область, Свалявский район, с.Солочино
Telefony: +38 (03133) 323 68
FAQ