Pytania o Żelazny PortWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Żelazny Port
Dwa małe psy
6 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
6 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Czy można zatrzymać się z małym psem (Yorkshire Terrier)? Dzięki.
10 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Cena £
11 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
PRZYJECHAM PARKING JEST DOSTĘPNY
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź Jest odpowiedź od hotelarza
Proszę mi powiedzieć, czy na terenie żelaznego portu jest pensjonat Szachtar?Jeśli tak, napisz pliz, jakie są tam warunki?Jeśli to możliwe, zrób zdjęcie.
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Co można powiedzieć o Pensjonacie Fiecta i Hotelu 27 Perły?
14 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Chcę po raz pierwszy pojechać i odpocząć z rodziną w wiosce Żelazny Port. W jakim hotelu, pensjonacie itp. poleciłbyś się zrelaksować? Dzięki.
14 lat wstecz  •  1 abonent 2 odpowiedź
Witam serdecznie chcialbym przyjechac do Was z dzieckiem 3 lata, 1 osoba dorosla + 1 dziecko od 15.07 na 30-40 dni, ile bedzie to kosztowac bez wyzywienia? Czy mogę zapłacić magnetyczną kartą kredytową w (hotel, restauracja, sklep)? Czy można zabrać psa Chihuahua? Z poważaniem Allah.
14 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Witam, chciałabym przyjechać do Was z 3 letnim dzieckiem od 15.07 na 30-40 dni, ile to będzie kosztować? Czy można zatrzymać się w pokoju jednoosobowym? Czy w hotelu, restauracji, sklepie można płacić kartą magnetyczną? Czy można zabrać psa Chihuahua?
14 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Chcę wiedzieć, jak odpoczywa siostra i syn
15 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Cena £
15 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Jak daleko od morza jest hotel?
15 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Wszystkie pytania
Ukraina
Arabat strzałka Berdiańsk Boryspol Charków Chmilnik Czernihów Dniepr Donieck Gribówka Kamieniec Podolski Kijów Kirillovka Koblevo Lazur Lwów Mirgorod Morszyn Odessa Primorsk Satanow Schodnica Siergiejewka Skadowsk Światogorsk Szack Truskawiec Uman Zatoka Żelazny port
już