Pytania o ZatokaWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Zatoka
4 roku wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Natknęliśmy się na wiadomość z 8 lipca 2016 r. o obecności E. coli w morzu w szczególności u wybrzeży Kurortnego. http://strana.ua/news/21750-kishechnaya-palochka-vzyala-v-osadu-plyazhi-odessy-zakryto-py at-mest-kupaci.html Mamy pytanie: czy twoja plaża działa w tej chwili, czy jest zamknięta do specjalnych zamówień SES? Czy woda w basenie jest podgrzewana? „Plaże w Gribovce, Zatoce, Sergeevka, Kurortnym i Bolshaya Balabanovka w obwodzie odeskim zostały zakazane. Ogłosił to kierownik wydziału organizacji badań sanitarnych i higienicznych SES Elena Varetskaya ”
8 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
lub od 4 do 11 lipca możesz obliczyć koszt z pełnym wyżywieniem i bez
9 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Jedziemy na siedem dni - od 24.07 do 31.07 jest nas dwoje dorosłych i troje dzieci. Jaki pokój jest dostępny i ile to kosztuje?
10 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Chcemy wypoczywać z dziećmi, jedno dziecko ma 1 rok, dawno nigdzie nie wyjeżdżaliśmy. Uważamy, że 5 dni wystarczy na pierwsze wakacje z dzieckiem. Wybrali pensjonat, odmawiają rezerwacji, jeśli pobyt jest krótszy niż 7 dni. Czy możesz mi powiedzieć, czy jest to legalne?
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
pies golden retriever
10 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Interesują Cię ceny posiłków?
10 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Dzień dobry Martwisz się o biuro podróży Anma-tour z Mińska. Zainteresowani współpracą z Państwem.Czy jest to możliwe?Proszę podać ceny na czerwiec,lipiec,sierpień. Z pozdrowieniami AnMa-tour
10 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
są miejsca na 12.08.2013-19.08.2013 2 osoby dorosłe i 2 dzieci 9 lat i 5 lat i cena jest dla wszystkich,.wyżywienie 3 razy dziennie dla trzech osób.
11 lat wstecz  •  1 abonent 2 odpowiedź
Niech ktoś mi powie o B.O. Prestiż Dzięki.
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Podaj mi bezpośredni numer hotelu Casablanca, chcę zarezerwować pokój na czerwiec-lipiec 2013
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Wybieramy miejsce na rodzinne wakacje, zatrzymaliśmy się w Zatoce, ale w niektórych opisach hoteli nie ma zdjęcia, opisu morza, plaży....np Edem Hotel...to dla nas bardzo ważne.Dziękuję Ty.
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Podczas rezerwacji możesz zostawić życzenia. Plz powiedz mi, który dom wybrać? Planujemy pokój z balkonem standard II piętro!!!
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Gdzie znajdę ceny hoteli?
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Czy ktoś przebywał w tym hotelu? Podziel się wrażeniami.
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Czy możesz mi podać ceny noclegów w hotelu "Laguna"?
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Chcę być zabrany z moimi dziećmi z domu w Tyraspolu iz powrotem tą samą drogą
14 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Jak rozwinięta jest infrastruktura w Kurortnym, czy są jakieś zdjęcia całej wioski, całej plaży?
14 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Wszystkie pytania
Ukraina
Arabat strzałka Berdiańsk Boryspol Charków Chmilnik Czernihów Dniepr Donieck Gribówka Kamieniec Podolski Kijów Kirillovka Koblevo Lazur Lwów Mirgorod Morszyn Odessa Primorsk Satanow Schodnica Siergiejewka Skadowsk Światogorsk Szack Truskawiec Uman Zatoka Żelazny port
już