Pytania o SchodnicaWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Schodnica
Polecam zakwaterowanie w centrum Schodnicy
6 lat wstecz  •  5 subskrybenci 2 odpowiedź
Jestem stałym klientem Super-dial, według strony Rusi Kijowskiej, junior suite ulepszony "A" jest oznaczony jako jednopokojowy z balkonem.Przedstawiciel hotelu napisał do mnie e-mailem, że będzie pokój tej kategorii bez balkonu!!!!!! na poddaszu(((( no zobaczmy jak ta historia sie zakonczy :) A czy w pokoju jest czajnik?
9 lat wstecz  •  4 abonent 9 odpowiedzi Jest odpowiedź od hotelarza
Do Schodnicy nigdy nie byliśmy na wakacjach... Wyjeżdżamy w połowie października.Nie mam pojęcia, w co się ubrać (czy muszę brać sukienki, czy tylko sportowe).Jeśli ktoś wie, to powiedz jaka jest pogoda w Schodnicy w październiku i co może się najbardziej przydać?!
10 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Który hotel w Skhidnicy wybrać na wakacje z małym dzieckiem (1,4) i starszą babcią: "Santa Maria", "Rus Kijowska", "Trzej synowie i córka"?
10 lat wstecz  •  3 abonent 12 odpowiedzi
W recenzjach widzę tylko opisaną resztę, ale bardzo interesuje mnie leczenie (chcę wysłać ojcu). Dlatego Słyszałem, że Schodnica słynie z wód, których jednym z efektów jest obniżenie poziomu cholesterolu (ma nadciśnienie). Powiedz nam, kto był zainteresowany leczeniem sanatoryjnym, aby był to pełny kompleks, a nie tylko uzdrowisko/woda. A jeśli w tym hotelu jest baza medyczna, czy jest ona wliczona w cenę zabiegów medycznych, czy trzeba za nie dodatkowo płacić?
11 lat wstecz  •  4 abonent 2 odpowiedź Jest odpowiedź od hotelarza
Nr 323 nic nie mówi. Czy jest w nowym budynku? Lub w środowisku medycznym? Czy był balkon? Gdzie się podziały okna? Do restauracji? Do lasu? Stan mebli, wyposażenia itp. Dostępność zimnej i ciepłej wody
11 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Czy masz własną pijalnię, czy też trzeba stać w kolejce i samemu podgrzewać wodę na lampie spirytusowej u źródła?
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Kilka opinii o "Trzech synach" i "Rusie Kijowskiej" - ceny najtańszych pokoi dla dwojga - odpowiednio 709 i 865 UAH. Osławione Santa Maria i Respect - 680 i 880 (ceny z ich stron). Po prostu nie ma sensu podróżować z wodą przez 5-7 dni, mnożymy 700 przez 15 nocy (chociaż lekarze mówią, że to 20 dni) dostajemy - 10 500 UAH plus droga, plus z Tobą - 15 000 UAH za wypicie wody na wsi w Karpatach?!Są ludzie, którzy normalnie leczyli się za rozsądne pieniądze?
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
jesteśmy trzema osobami i dzieckiem w wieku 5 lat we wrześniu, czy to możliwe i ile to będzie kosztować?
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź Jest odpowiedź od hotelarza
Mój syn ma 18 lat i w ciągu kilku miesięcy zachorował na ciężką łuszczycę. 4 tygodnie był leczony w szpitalu. Szukanie pomocy w naturze (woda, błoto)
12 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Mam chron. zapalenie pęcherzyka żółciowego, niedokwasota, godz. zapalenie trzustki... Czy woda na mnie zadziała? Po odpoczynku w Swalawie i piciu wody miesiąc później trafiła do szpitala z ostrym atakiem zapalenia trzustki. Powiedzieli, że woda prawdopodobnie nie pasuje. Tam dla zwiększonej kwasowości.
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 8 odpowiedzi
Zabieram moje dzieci pierwszy raz na wodę, powiedz mi, gdzie nie jest drogo i normalnie odpocząć i się leczyć, Lena
15 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Jak często pada deszcz w lipcu w Schodnicy, a temperatura spada poniżej 22 stopni. Czy ścieżki są śliskie? Potrzebujesz trampek lub możesz wziąć klapki na koturnie (wysokość obcasa 607 cm). Czy w Schodnicy, w najbliższych jej lasach i zaroślach znajdują się węże? Czy zdarzały się przypadki ukąszeń węży lub innych złych duchów turystów podczas zbierania jagód i grzybów? Czy na nogach będzie wystarczająco dużo trampek, aby ochronić się przed pełzającymi? A co z komarami? Czy konieczne jest zabranie drapieżnika i maści od owadów? Czy jest jezioro lub rzeka do pływania? Wziąć kostium kąpielowy?
15 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Chcę zarezerwować pokój dla jednej osoby na wrzesień - 20-25 dni
15 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Kto może coś powiedzieć o prywatnym ogrodzie „4P” w Schodnicy? Wygląda na to, że właśnie się otworzyły. Ceny są normalne, jest basen. Czy ktoś tam był na wakacjach?
15 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Wszystkie pytania
Ukraina
Arabat strzałka Berdiańsk Boryspol Charków Chmilnik Czernihów Dniepr Donieck Gribówka Kamieniec Podolski Kijów Kirillovka Koblevo Lazur Lwów Mirgorod Morszyn Odessa Primorsk Satanow Schodnica Siergiejewka Skadowsk Światogorsk Szack Truskawiec Uman Zatoka Żelazny port
już