Pytania o LwówMiejsca i rozrywka

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Lwów
3 roku wstecz  •  3 abonent 1 odpowiedź
Witam, pragnę wyjaśnić, ja i mój mąż zarezerwowaliśmy pokój w Państwa hotelu i interesuje nas pytanie, czy sauna i basen są płatne osobno ???
6 lat wstecz  •  6 subskrybenci 13 odpowiedzi
Proszę powiedzieć, co jest wliczone w śniadanie w formie bufetu Planowana wycieczka do Nthon w dniach 14-15.02.15
9 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Witam! Proszę mi powiedzieć, kto obchodził Nowy Rok we Lwowie, czy są jakieś imprezy w centrum miasta w sylwestra 31 grudnia i czy tani turysta może zabawić i niezapomniany Nowy Rok 2015 w słynnym Lwowie? Dziękuję Ci!
9 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Z Niemiec do Lwowa nocuję we Wrocławiu. przy wjeździe do Wrocławia po prawej stronie znajduje się niedrogi hotel z parkingiem Kto może podać mi swoją stronę internetową, aby zarezerwować pokój? hotel "Agro"
10 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Przed wyjazdem na wycieczkę będzie trochę czasu, ale za mało czasu, aby udać się do centrum i zjeść tam lunch. Proszę podać dobre miejsce w pobliżu dworca kolejowego z odpowiednią jakością jedzenia, normalną obsługą itp. Co można powiedzieć o „Celentano” na Gorodotskiej, „Chacie ziemniaczanej” w tym samym miejscu, „A la minutes” o bohaterach UPA ??? Z góry dziękuję!
11 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Przyjaciele, czy możecie doradzić, gdzie iść, spacerując po cudownym Lwowie? (Kryivka i Mazokh Cafe się nie liczą :))
11 lat wstecz  •  9 subskrybenci 12 odpowiedzi
Na mojej trasie węgiersko-austriackiej autobus odjeżdża ze Lwowa wieczorem, a mój pociąg z Kijowa przyjeżdża rano (sobota). Dlatego jest wolny)) czas. Podobnie w drodze powrotnej – dojeżdżamy rano, a pociąg do Kijowa – wieczorem (jest już piątek). Co robić przez dwa dni we Lwowie? Byłem tu tysiąc razy, widziałem wszystko, co było do zobaczenia. Z nowego - na pewno pójdę do "Kryivki" i "Masocha" - a co jeszcze poleciłbyś?
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 15 odpowiedzi
Dzień dobry! Powiedz mi proszę, co można zobaczyć w tym cudownym mieście, o którym nie wszyscy wiedzą. Pozwolę sobie wyjaśnić, zwiedziłam już Lwów - byłam w centrum miasta. Może są miejsca, które musisz odwiedzić. Wysłucham wszystkich twoich rad. Trudno znaleźć recenzje miasta na tej stronie, tylko o hotelach.
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Drodzy mieszkańcy i eksperci Lwowa, powiedzcie mi, gdzie we Lwowie, niedaleko centrum, można zamówić niedrogi zestaw obiadowy dla 44 osób? Hotel ustalił cenę 85 hrywien, myślę, że to trochę za drogie. Z góry dziękuje za twoją pomoc.
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Wszystkie pytania
Ukraina
Arabat strzałka Berdiańsk Boryspol Charków Chmilnik Czernihów Dniepr Donieck Gribówka Kamieniec Podolski Kijów Kirillovka Koblevo Lazur Lwów Mirgorod Morszyn Odessa Primorsk Satanow Schodnica Siergiejewka Skadowsk Światogorsk Szack Truskawiec Uman Zatoka Żelazny port
już