Pytania o LwówWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Lwów
6 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Proszę powiedzieć, który naszyjnik (na którym przystanku musisz wysiąść) jedzie z dworca do Twojego hostelu? Dziękuję Ci!
7 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Łącznie 21 uczniów w wieku 15-16 lat i 2 osoby dorosłe. Poszukujemy hotelu / hostelu / apartamentu we Lwowie (lub w pobliżu). Jest kilka opcji, będziemy mieszkać osobno. Aby uzyskać informacje, skontaktuj się z: 067-935-20-64 Lesya Ivanivna
9 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Dzień dobry Chciałem się dowiedzieć, czy w pobliżu dworca kolejowego we Lwowie jest niedrogie mieszkanie lub hotel dworcowy na jeden dzień?Jeśli tak, to jaka jest cena za dzień dla dwóch osób?
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Powiedz mi gdzie możesz zatrzymać się na jedną noc od 25.05.2014 od 14-15 po południu do 26.05.14 do 7 rano. Nie żądam luksusu. Poproszę o ekonomiczną opcję mieszkaniową. Dziękuję Ci.
10 lat wstecz  •  2 abonent 5 odpowiedzi
Dla 2 turystów.
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Studiuję w Wyższej Szkole Ekologii na czwartym roku w lutym, bronię dyplomu) Rozpoczęcie praktyki 23.01.2012 praktyka trwa 3 tygodnie)
12 lat wstecz  •  2 abonent 7 odpowiedzi
Czy można zarezerwować pokój dla 2 osób od 09 do 10 grudnia oraz od 16 do 17 grudnia? Ile kosztuje pokój?
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Czy można zarezerwować pokój dla 2 osób od 09 do 10 grudnia oraz od 16 do 17 grudnia? Jaki jest koszt pokoju dwuosobowego? tel.0500673505 Valery, adres e-mail. [email protected]
12 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Powiedz mi, proszę, niedrogi hotel w pobliżu dworca kolejowego we Lwowie.
13 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Wszędzie szukam cen za niedrogie mieszkania we Lwowie, ale szczerze mówiąc, nie jestem zbyt dobry w tych sprawach internetowych ..... Proszę o pomoc.
13 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Chcielibyśmy przyjechać do Lwowa na kilka dni i zatrzymać się w Państwa hotelu, proszę o informację czy pobyt dziecka w wieku 2,5 roku jest płatny, jeśli tak to ile za dzień?
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Możesz zarezerwować pokój dzwoniąc pod numer 098-44-11-677
14 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Powiedz mi, czy ktoś ma doświadczenie w wynajmie mieszkań we Lwowie na dobowy wynajem? Wygooglowałem - jest wiele ofert, ale którym witrynom możesz zaufać? A jak dobra jest ta alternatywa dla hoteli? Podziel się swoim doświadczeniem.
14 lat wstecz  •  4 abonent 8 odpowiedzi
Proszę podać niedrogi hotel we Lwowie, niedaleko dworca kolejowego.
14 lat wstecz  •  7 subskrybenci 6 odpowiedzi
Przyjeżdżam do Lwowa po południu. Wyjazd w dalszą trasę następnego dnia rano. Koniecznie przenocuj. Czy na dworcu lub w jego pobliżu są hotele i jak zarezerwować w nich pokój. I ogólnie, jakie są najlepsze opcje zakwaterowania w tym przypadku.
14 lat wstecz  •  1 abonent 4 odpowiedź
Wszystkie pytania
Ukraina
Arabat strzałka Berdiańsk Boryspol Charków Chmilnik Czernihów Dniepr Donieck Gribówka Kamieniec Podolski Kijów Kirillovka Koblevo Lazur Lwów Mirgorod Morszyn Odessa Primorsk Satanow Schodnica Siergiejewka Skadowsk Światogorsk Szack Truskawiec Uman Zatoka Żelazny port
już