Na Basseinoi 2*– Opinie

6
Ocena 9.710
na podstawie
6 opinii
№4 w ocenie hotelu Kijów
9.7 Numer
9.7 Usługa
9.8 Czystość
8.9 Odżywianie
9.8 Infrastruktura
Aparthotel położony jest w centrum Kijowa, niedaleko ulicy Chreszczatyk.Więcej →
аватар prudko.m
 •  podróżował 4 tygodnie wstecz
Ocena 10.0
W sierpniu odpoczywaliś my w Kijowie w hotelu przy ulicy Baseinaya 2. Wygodny system wymeldowania/zameldowania. 5 minut spacerem do gł ó wnych ulic z kawiarniami. 5 minut, aż bę dzie mocne. Minuta do godz. Mieszkanie posiada wszystkie udogodnienia. Jest pralka, ale zabraliś my ze sobą kapsuł ki do prania. … Już ▾ W sierpniu odpoczywaliś my w Kijowie w hotelu przy ulicy Baseinaya 2. Wygodny system wymeldowania/zameldowania. 5 minut spacerem do gł ó wnych ulic z kawiarniami. 5 minut, aż bę dzie mocne. Minuta do godz. Mieszkanie posiada wszystkie udogodnienia. Jest pralka, ale zabraliś my ze sobą kapsuł ki do prania. Jest suszarka do wł osó w. Tylko uwaga, wodę do kawy/herbaty kupiliś my od razu, z kranu nie da się pić ) Pod zlewem znaleź liś my wodę w butelkach, ale nie wiedzieliś my do czego sł uż y, moż e był a techniczna. Spokojna lokalizacja, spaliś my przy otwartym oknie, mimo ż e droga był a blisko.
аватар headmead
 •  podróżował 12 lat wstecz
Ocena 8.0
Dobra lokalizacja. To bardzo wygodne, ż e moż esz jeś ć w tym samym domu w wysokiej jakoś ci domowym fast foodzie. Cena hotelu jest w peł ni zgodna z jego jakoś cią . Mieliś my problem z parkowaniem, ale jest w centrum miasta, wię c nie jest to zaskakują ce. … Już ▾ Dobra lokalizacja. To bardzo wygodne, ż e moż esz jeś ć w tym samym domu w wysokiej jakoś ci domowym fast foodzie. Cena hotelu jest w peł ni zgodna z jego jakoś cią . Mieliś my problem z parkowaniem, ale jest w centrum miasta, wię c nie jest to zaskakują ce. Chciał bym mieć w pokoju piec i klimatyzację mocniejszą .
аватар yesmanyes
 •  podróżował 12 lat wstecz
Ocena 8.0
Hotel znajduje się blisko gł ó wnych zabytkó w. Pokoje są przestronne i wygodne. Wszę dzie czysto, mieszkał o się tu przyjemnie. Koszt utrzymania jest doś ć zgodny z jakoś cią usł ug. Personel jest uprzejmy i mił y. … Już ▾ Hotel znajduje się blisko gł ó wnych zabytkó w. Pokoje są przestronne i wygodne. Wszę dzie czysto, mieszkał o się tu przyjemnie. Koszt utrzymania jest doś ć zgodny z jakoś cią usł ug. Personel jest uprzejmy i mił y.
аватар lisa-a-lisa
 •  podróżował 12 lat wstecz
Ocena 8.0
Podobał o mi się wszystko i nie ma na co narzekać . To prawda, ż e ​ ​ dywanik pod prysznicem nadal nie przeszkadzał . Hotel poł oż ony w ś cisł ym centrum, a jednocześ nie niedrogi, z normalnym internetem i bezpł atnym parkingiem. Wię c mogę polecić . … Już ▾ Podobał o mi się wszystko i nie ma na co narzekać . To prawda, ż e ​ ​ dywanik pod prysznicem nadal nie przeszkadzał . Hotel poł oż ony w ś cisł ym centrum, a jednocześ nie niedrogi, z normalnym internetem i bezpł atnym parkingiem. Wię c mogę polecić . Hotel jest zdecydowanie wart swojej ceny.
аватар biomed85
 •  podróżował 12 lat wstecz
Ocena 9.0
Ś wietne miejsce na spacery po mieś cie, w pobliż u dwa duż e centra handlowe, rynek Besorabsky. Mnó stwo kawiarni. Samochó d zaparkowany bez problemó w. Same apartamenty są bardzo wygodne, wszystkie 4 miał y pię kne ł ó ż ka i wygodne poduszki. … Już ▾ Ś wietne miejsce na spacery po mieś cie, w pobliż u dwa duż e centra handlowe, rynek Besorabsky. Mnó stwo kawiarni. Samochó d zaparkowany bez problemó w. Same apartamenty są bardzo wygodne, wszystkie 4 miał y pię kne ł ó ż ka i wygodne poduszki. Kuchnia jest wspó lna dla wszystkich goś ci tego pię tra, ale wszystko jest bardzo przytulne, moż na był o zamó wić ś niadanie za 40 gram na osobę , ale kupiliś my w pobliż u sklep spoż ywczy (muesli i kefir) i zjedliś my ś niadanie w naszym pokoju. Jest internet wi-fi. W ogó le nie ż ał owaliś my, ż e wybraliś my ten hotel. Okna nadal wychodzą na jezdnię , ale okna i przeszklenia balkonó w zachowane. Dlatego otwieranie okien nie bę dzie dział ać , chyba ż e w ogó le przeszkadzają ci obce dź wię ki i masz bardzo zdrowy sen.
аватар neho4yha
 •  podróżował 12 lat wstecz
Ocena 7.0
Samo centrum miasta, podczas gdy miejski hał as jest prawie niesł yszalny. Bardzo mił y, responsywny kierownik. W pokojach sł yszalnoś ć jest potworna! Jednocześ nie obsł uga hotelu absolutnie nie zastanawia się , co nał oż yć , wł ą czyć odkurzacz itp. … Już ▾ Samo centrum miasta, podczas gdy miejski hał as jest prawie niesł yszalny. Bardzo mił y, responsywny kierownik. W pokojach sł yszalnoś ć jest potworna! Jednocześ nie obsł uga hotelu absolutnie nie zastanawia się , co nał oż yć , wł ą czyć odkurzacz itp. , gdy goś cie ś pią - nie comme il faut. Oddzielna piosenka z parkingiem, a raczej prawie z jej cał kowitym brakiem. Ró wnież system dostania się na pię tro okazał się wyją tkowo niewygodny: przybywszy na 2-3 w nocy (herbata nie jest w obozie pionierskim), przez 15 minut dzwonili i znokautowali przynajmniej kogoś , kto chciał raczył nam otworzyć drzwi (teoretycznie powinien to być bezsenny straż nik). Trzeba przyznać administratorowi, któ ry nad ranem opowiedział ten incydent kolorami, nastę pnej nocy bezzwł ocznie weszliś my do pokoju. O ile pamię tam, o ró ż owym pokoju pisali już wcześ niej: jego okno naprawdę wychodzi na studnię , nawet w sł oneczny dzień jest strasznie ciemno, bę dzie okazja, poprosić o inny pokó j.


Nie ma jeszcze pytań
Zadać pytanie o hotelu
ekspertom i uzyskaj odpowiedzi
w ciągu najbliższych kilku godzin.
EKSPERCI HOTELI
Wdzięki kobiece
Goloseevskaya Pustyn
Ocena 9.7
Ukraina, Kijów
Architektura, Fabula, religia
Pizza Cipollino
Ocena 9.7
Ukraina, Kijów
Restauracje, kawiarnie

Апарт-отель находится в центре Киева, недалеко от улицы Крещатик.

Lokalizacja В 10-ти минутах ходьбы от улицы Крещатик, Дворца спорта и станции метро Площадь Льва Толстого. Отель расположен напротив развлекательного центра Арена Сити и торгового центра Мандарин Плаза.
W hotelu

Услуги переводчика, заказ авиа или железнодорожных билетов, заказ билетов в театр или мест в ресторане, услуги бизнес-бюро.

Opis pokoi

Номера Синий, Зелёный, Чайная роза, Люкс, Бирюзовый люкс, гостиная-студио.

W pokojach

Кондиционер, холодильник, кабельное телевидение, мягкая мебель с раскладывающимся диваном, туалетная комната с ванной.

Adres г. Киев, улица Бассейная 3, оф.1
Telefony: +38 (067) 249-79-67
+38 (044) 234-37-07
+38 (044) 235-35-64
+38 (050) 693-00-20
+38 (044) 246-48-25 (факс)
Stronie internetowej: Na Basseinoi
FAQ