Pytania o BerdiańskWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Berdiańsk
3 roku wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Priorytety: pierwsza linia, cień na plaży, udogodnienia w pokoju, wyżywienie w hotelu (hostelu) lub w pobliżu. Ciężko gotować przez tydzień. Widziałem trójkę za 45 000 przez 8 dni na FB. Nawet nie śmieszne. Z góry dziękuję.
4 roku wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Powiedz mi szczerze, jak czyste jest morze w tym miejscu? Czy uważa się to za początek mierzenia, czy jeszcze nie? Podróżujemy z małym, prawie rocznym dzieckiem, więc to jest ważne.
7 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi Jest odpowiedź od hotelarza
Byłbym wdzięczny za wszelkie informacje o wypoczynku w Berdiańsku Zabieram syna na leczenie do sanatorium Berdiański Jak mogę spędzić wolny czas w mieście (wycieczki do muzeów itp.)?
11 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Chcę jechać do Sun Resort Hotel z rodziną, wszystko mi się podoba na stronie, ale będziemy mieli z nami 2-letnie dziecko, dbam o warunki dla dzieci tam i o terytorium, zgodnie z na zdjęciu bardzo mało zieleni, a w lipcu nie będzie gdzie się schować, czy warto tam pojechać z dzieckiem? Dziękuję za odpowiedź!
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Kto odpoczywał? Co o tym myślałeś?
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Dzień dobry, pierwszy raz idę do sanatorium, proszę powiedz, czy przy zakwaterowaniu trzeba mieć przy sobie kartę sanatoryjną?
14 lat wstecz  •  4 abonent 9 odpowiedzi
Chcemy jechać do Berdiańska nad morzem w lipcu-sierpniu tego roku, jedziemy pierwszy raz z dzieckiem w wieku 6 lat.Powiedz mi proszę kto dobrze zna to miasto, który rodzinny hotel lub pensjonat wybrać , aby dziecko się zainteresowało a nam nie znudziło, z domowymi posiłkami, animacją dla dzieci, basenem.Dziękujemy bardzo za odpowiedź!
14 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
BARDZO chcemy jechać do sanatorium dziecięcego w Berdiańsku!Wnuczka 3 lata 10 miesięcy, częste przeziębienia (ewentualnie) choroby.Jakie jest najlepsze sanatorium?Proszę powiedzieć.Dziękuję.
14 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
może ktoś tam pojechał! Nadal nie wiem, gdzie on jest, w Słobodzie, czy nie!
14 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Powiedz mi kto odpoczywał w hotelu Zolotoy Bereg, czy warto jechać.Podobały Ci się bungalowy,jak są wygodne lub jak?Jaką okolicę,co lubisz?
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Czy ktoś był leczony w sanatorium „Azure”? Czym właściwie jest ta instytucja? Czy są tam leczeni, czy to tylko jedno imię? Jak tam pokoje, jedzenie?
15 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
proszę powiedz mi, jeśli dziecko ma już 3 lata, ale śpi z mamą na tym samym łóżku, czyli nie potrzebujesz osobnego miejsca, ile za to zapłacić? A ile będzie dla niego kosztować jedzenie?
15 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
leczenie sanatoryjne 18 dni cena za 1 osobę
15 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Wszystkie pytania
Ukraina
Arabat strzałka Berdiańsk Boryspol Charków Chmilnik Czernihów Dniepr Donieck Gribówka Kamieniec Podolski Kijów Kirillovka Koblevo Lazur Lwów Mirgorod Morszyn Odessa Primorsk Satanow Schodnica Siergiejewka Skadowsk Światogorsk Szack Truskawiec Uman Zatoka Żelazny port
już