Pytania o Starlight Resort Hotel 5*Miejsca i rozrywka

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
77 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Turcja
Powiedz mi, czy w tym Starlight Resort Hotel 5* jest fajka wodna i ile to kosztuje?Pilne! Z góry dziękuję!
7 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Może jakiś rynek, sklepy i ogólnie, co można zobaczyć spacerując pieszo?
10 lat wstecz  •  4 abonent 2 odpowiedź
Proszę o wyjaśnienie, jakie lody są dostępne w hotelu, czy nie. Czy można zjeść w restauracji sąsiedniego hotelu Sunrise, czy nie? Czy w hotelu jest animacja?
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Czy to prawda, że ​​w Starlight (czyli w Starlight) jest płatna łaźnia turecka? Czytałam o tym w katalogu hoteli. Teraz w tarapatach. Hamam jest bezpłatny we wszystkich hotelach. Tak to jest napisane. Wszelkiego rodzaju masaże i zabiegi same w sobie, ale tu jest cham???
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 9 odpowiedzi
Kupiliśmy ten hotel tylko ze względu na lodowisko, ale teraz lodowisko zostało usunięte z opisu hotelu, przynajmniej zmień bilety :(
13 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Какой нам дадут браслет от номера и какие у нас будут привелегии(что можно посещать бесплатно?? А за что придётся платить??
14 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
podziel się informacjami ... idę zgodnie z koncepcją top vip ... Dzięki
14 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Witam!!!Ja z mężem jedziemy na Starlight w maju.Powiedz mi proszę, gdzie lepiej się zatrzymać (bungalow czy budynek, czy sa płatne sauny, jaka jest cena za lodowisko i kręgielnię, co jest system do odwiedzania a la carte?... no cóż, informacje ogólne...dziękuję
14 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już