Pytania o Crystal Admiral Resort Suites & Spa 5*Wybór hotelu

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
57 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Turcja
Dzień dobry, który odpoczywałeś z dziećmi poniżej pierwszego roku życia, czy można na miejscu kupić pieluchy, gdzie można poprosić o przegotowaną wodę do przygotowania mikstury? Czy muszę zabrać ze sobą koło do pływania, czy mogę je kupić na miejscu?
7 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Dzień dobry! Jedziemy z siostrą pod koniec maja do tego hotelu! Za granicą - po raz pierwszy!) morze, chcę jechać nad morze!!!) Ponieważ kocham zdjęcia, muszę je gdzieś wyrzucić. ile kosztuje serwis laptopa w hotelu? kto wie? dzięki! I czy muszę mieć przy sobie laptopa?
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 10 odpowiedzi
Chcemy podróżować z dziećmi i zastanawiam się ile kosztuje usługa opieki nad dziećmi?
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Hotel został już wybrany, już nie można nic zmienić, wycieczka jest płatna.Z uwagi na to, że lecimy pierwszy raz nie ma odpowiednio doświadczenia.W związku z tym proszę pisać proszę, co my należy zwrócić uwagę w tym hotelu i wokół niego, w przeciwnym razie recenzje są już przerażające.
13 lat wstecz  •  8 subskrybenci 10 odpowiedzi
Słyszałem, że Belek jest bardziej odpowiedni dla rodzin, ale co mogę powiedzieć o tym hotelu, czy jest odpowiedni dla młodych ludzi?
14 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Powiedz mi, kto był w tym hotelu, na jakim poziomie animacja i rozrywka dla dzieci, w jakim języku odbywa się dyskoteka dla dzieci? Czy powinienem podróżować z 5-latkiem?
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
Kto był, powiedz mi, co ciekawego w Crystal Hotel Admiral Resort Suite & SPA 5* dla nastolatków w wieku 12-15 lat. Będę bardzo wdzięczny!
14 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już