Pytania o Armas Bella Sun 4*Miejsca i rozrywka

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
87 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Turcja
Cześć! Planujemy wakacje w Club Bella Sun Hotel & SPA4 w Side, proszę powiedz mi, jak możesz sam zobaczyć amfiteatr w Side? A gdzie mogę zrobić rysunki henny (Mehendi) w Side? Z góry dzięki za odpowiedź!
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Bardzo mnie interesuje pytanie, czy w barze na plaży jest piwo i ile czasu zajmuje dotarcie na samą plażę
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Podróżuję z małym dzieckiem, nadal jest na mieszance, proszę powiedzieć, czy są jakieś problemy z wodą pitną?
13 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Ludzie, czy ktoś przyjaźni się z animatorem LEO? Pracuje w tym hotelu w tym roku. Proszę napisz do mnie!!!! Komunikowaliśmy się od kilku lat, napisał, że będzie pracował w tym hotelu, a potem moja skrzynka pocztowa się zepsuła, nie mogę odpowiedzieć ((((Kto pojedzie do Bella Sun w najbliższej przyszłości? Odpowiedz! Muszę znaleźć w którym hotelu będzie pracował w przyszłym roku, obiecał przyjechać...
13 lat wstecz  •  4 abonent 15 odpowiedzi
Opis mówi, że restauracja ma 50 miejsc, czy jest realistyczna dla 370 pokoi?
13 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Chciałbym skorzystać z samochodu i pojechać wzdłuż wybrzeża. Wycieczki grupowe są dobre, ale chcę jeździć samochodem. Odpowiedz proszę...
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Wiem, że szukam igły w stogu siana, ale mam nadzieję. Od 30.09.08 do 07.10.08 odpoczywałam w Turcji w hotelu Club Sun Bella 4*. Hotel jest pełen wszelkiego rodzaju towarów. Kupiłem kurtkę w CENTRUM HANDLOWYM od Vladimira. Ma sklep w tym centrum. Ma też sklep Metropol i sklep z galanterią skórzaną w Uljanowsku. A w domu w Rosji obejrzała moją kurtkę i odkryła małżeństwo. Krewni besztają. Może ktoś zna jego nazwisko lub gdzie można go znaleźć. Odpowiadaj dobrym ludziom.
15 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już