Pytania o Trans Atlantik Hotel & Spa 5*Wybór hotelu

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
120 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Turcja
Jedziemy z dziećmi na odpoczynek w lipcu w tym hotelu. Po przeczytaniu recenzji z poprzednich lat jestem po prostu w szoku. Proszę napisać tych, którzy w tym roku odpoczywali, czy to naprawdę takie straszne.
7 lat wstecz  •  10 subskrybenci 12 odpowiedzi
Czytam recenzje i nie wiem czego się spodziewać...
10 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
QUEEN ELIZABETH 5 * - bardzo różne recenzje tego hotelu - albo bardzo złe, albo bardzo dobre ... proszę powiedz nam o hotelu, który odpoczywał w 2011 roku. Chcemy podróżować z 6-latkiem. dzięki!
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 8 odpowiedzi
czytamy recenzje i jesteśmy zszokowani.czy wszystko jest naprawdę takie okropne. jakie pokoje radzisz prosząc o zameldowanie?
13 lat wstecz  •  10 subskrybenci 19 odpowiedzi
Kto może odpowiedzieć, jaka jest pogoda w Kemer w połowie maja? Kto był w hotelu Queen Elizabeth, powiedz mi jak jest zameldowanie (za pieniądze?) I czy w pokojach na pierwszym piętrze jest naprawdę wilgotno?
13 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
jakie jest tam jedzenie, jakie usługi, park rozrywki jest płatny, jeśli tak, to ile to kosztuje?
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Czytałem, że w hotelu jest lodowisko. Ile kosztuje wypożyczenie łyżew i jazda na łyżwach? Powiedz mi, kto tam był. [email protected]
13 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
jakie ciekawe rzeczy oferuje hotel dla dzieci, które podróżowały w 2011 r. opinie, płatne lub nie la, karty. Czy otwarta została restauracja, prysznice i toalety na plaży? Jako dziecko nie wpadasz do toalety w hotelu.
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już