Pytania o Club Pinara 4*Wybór hotelu

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
44 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Turcja
Niezależnie od tego, czy w tym roku musisz zabrać ze sobą ręczniki plażowe, zarezerwuj środki na posiłki. Według opinii z ostatnich lat jedzenie i ręczniki plażowe były tam ciasne. Chciałbym wiedzieć o obecności/braku gryzących owadów (alergii)
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
motel był zły ..
11 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
W których pokojach lepiej się zatrzymać, co z jedzeniem.
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Potem więcej pytań. Czy naprawdę jest problem z ciepłą wodą w tym hotelu, kiedy można ją złapać? czy w pokojach są komary lub inne stworzenia? Jedzenie jest świeże, nie było przypadków zatrucia? Gdzie w Kemer można się bawić, gdzie iść? Podobno jest tam delfinarium i park wodny. Czy zjeżdżalnie w basenie działają i czy dzieci mogą na nich jeździć? I prosić, żeby dać na łapę, żebyśmy osiedlili się w pobliżu?
13 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Jedziemy z dziećmi. Na co być przygotowanym w tym hotelu. Recenzje o nim nie są zbyt dobre.
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 13 odpowiedzi
Dobre dni! Mamy rezerwację na Pinara 28 sierpnia na 13 dni z dzieckiem za 56 tyr. Recenzje są naprawdę przerażające, są tak różnorodne. Szukałam specjalnego hotelu wśród sosen, aby moja córka mogła odetchnąć świeżym powietrzem. Ale opis wilgotnych pokoi, tureckich kempingów i obrzydliwej kuchni wcale nie jest szczęśliwy. Zaczynam myśleć o zmianie hotelu. Nie mów mi odpowiedzi na takie pytania: jak bezpieczny jest hotel - okolica z wypoczywającymi Turkami wcale nie jest szczęśliwa; jako usługa - zmiana pościeli, czystość pokoi, jakość samych domów (szczególnie interesująca jest izolacja akustyczna i czy rzeczy są kradzione z domów); wyżywienie - jadalnia jest tylko otwarta, pomimo wszystkich wiatrów, lub można schować się w ścianach w chłodne dni; Jak zróżnicowane jest jedzenie? zakwaterowanie - chcę bliżej morza i dalej od hałasu animacji
13 lat wstecz  •  8 subskrybenci 17 odpowiedzi
Jedziemy w maju do Hotelu Beach Club Pinara. Kto tam był, daj różne rady i opinie.Dziękuję.
13 lat wstecz  •  13 subskrybenci 118 odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już