Pytania o Amara Comfort Kemer 5*Wybór hotelu

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
105 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Turcja
Jakie jest wejście do morza, czy jedzenie w restauracji jest przystosowane dla dzieci, czy trzeba wszystko zabrać ze sobą?
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
jeśli ktoś wie, powiedz mi, czy w hotelu są normalne wózki i czy są naprawdę bezpłatne, czy lepiej wziąć własne???
13 lat wstecz  •  3 abonent 8 odpowiedzi
Plany ciągle się zmieniają! Inna opcja: zabrać rodziców (74g) i córkę (20l) na spokojne rodzinne, niedrogie wakacje. W tej chwili najtańsze wycieczki to 41 tysięcy rubli. dla czterech osób w pokoju rodzinnym 24 marca na 7 nocy. Pytania: co jest teraz? Czy jest zadeklarowany ciepły (kryty) basen ^ w jakiejś recenzji, którą przeczytałem? Czy poza sezonem dyskoteka sąsiedniego hotelu będzie „krzyczeć” pod oknami? A co z zamieszaniem w nazwie? Ogłoszono Phoenix Royal Resort on Tour. jako dawny królewski kurort i według wirtualnej mapy nie jest jasne, gdzie znajduje się 7. piętro. Budynek w kształcie potu "Slizhnoe". Linki do strony internetowej hotelu. po prostu zrób, zabiorą cię do Arizony, królewskiego kurortu palmowego. Pomoc w wyborze, biorąc pod uwagę stronę cenową (już nie będziemy ciągnąć + więcej paliwa, wizy, dodatkowe ubezpieczenie dla rodziców i od niewyjeżdżania.) Nie znalazłem nic bliskiego w Internecie
13 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już