Pytania o Rox Royal Hotel 5*Miejsca i rozrywka

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
91 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Turcja
Powiedz mi, plaża hotelu znajduje się w pobliżu plaży których hoteli? Czy można swobodnie chodzić wzdłuż brzegu, czy są jakieś ogrodzenia? Z góry dziękuję wszystkim.
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Właśnie przeczytałem: cytat: Różnica między toaletą rosyjską a turecką polega na tym, że używamy papieru toaletowego po „wielkim interesie”, aw toalecie orientalnej zwyczajowo się myje. W tym celu przewidziany jest specjalny kran z wężem lub naczynie z wodą. powiedz mi, żebym zabrał ze sobą papier toaletowy, czy będzie tam ???
13 lat wstecz  •  10 subskrybenci 36 odpowiedzi
Witam. Słyszałem, że nie ma sensu chodzić do łaźni przed hotelem. Czy w hotelu jest dobra kąpiel? powiedz mi, czy jest, czy nie? (a może trzeba iść do łaźni na wycieczkę?)
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Jedziemy z dziećmi do Grand Haber 29 kwietnia. Będzie nam miło mieć dobre towarzystwo, razem jest więcej zabawy.
13 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
powiedz mi, czy w Kemer jest dobra kawa, jak się nazywa i gdzie jest sprzedawana (kawiarnie, sklepy specjalistyczne lub???...). jaka jest cena?
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 3 odpowiedź
Witam. 19 maja to Dzień Młodzieży w Turcji. Jak Turcy świętują ten dzień? może są dodatkowe bonusy w hotelu, uroczysta kolacja z super duper party, itp.??? kto trafił na te wakacje - czy czułeś wakacje, czy tylko jeden ze zwykłych dni na wakacjach?
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 11 odpowiedzi
Cześć wszystkim. kto może porównać indykę, chiny i tajlandię: w cenach przez życzliwość ludzi przez lepkość opalenizny przez... własne porównanie. Na przykład Tajlandia jest droższa niż Chiny. Chińczycy są nieco bardziej złośliwi niż Tajowie (choć w zależności od tego, gdzie się pojawisz). w Tajlandii palisz się za jednym zamachem. a opalenizna zniknie bardzo szybko.
13 lat wstecz  •  9 subskrybenci 17 odpowiedzi
Jaka jest różnica czasu między Moskwą a Turcją?
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 26 odpowiedzi
Pierwszy raz jadę do Turcji. powiedz mi, co warto zobaczyć, gdzie iść, co lepiej zabrać na prezenty, jaka kawa jest doskonała, ile pieniędzy zabrać ze sobą (żebyś nie ssał łapy w domu i dobrze wypoczął na wakacjach )
13 lat wstecz  •  9 subskrybenci 11 odpowiedzi
Pierwszy raz jadę do Turcji. powiedz mi, co koniecznie musisz zobaczyć, gdzie iść, co kupić, ile pieniędzy wziąć (żeby później w domu nie ssać łapy i nie odmawiać sobie niczego na wakacjach), dobra kawa, jak ile kosztuje pakiet?
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już