Pytania o Kilikya Palace Goynuk 5*Wybór hotelu

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
74 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Turcja
1 rok wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Dzień dobry. Zarezerwowaliśmy pokój standardowy w tym hotelu na 17 lipca. Są trzy osoby dorosłe + dziecko w wieku 2,5 roku. Chciałbym wiedzieć ile łóżek będzie w pokoju. Gdzieś w recenzjach widziałem, że przy tej opcji w pokoju jest podwójne + półtora łóżka. I to wszystko. Gdzie śpi dziecko? Jak się przypuszcza - że dziecko będzie spało jako trzecie w dużym łóżku z dwoma dorosłymi? Czy da się jakoś rozwiązać problem, żeby dziecko miało osobne łóżko? Dzięki :)
11 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Mój mąż i ja przejrzeliśmy ogromną liczbę recenzji na różnych stronach, przez które prześlizgnęły się informacje, że w Cylicji powstaje kolejny budynek. Skończyło się, nikt nie posiada takich informacji? I jeszcze jedno))) W Cylicji zaproponowano nam pokój standardowy dla 2 osób dorosłych + 2 dzieci 3 lata i 8 litrów. Czy jest wystarczająco dużo miejsca dla wszystkich? Jesteśmy teraz na rozdrożu, wybierając między Cilicia, Salima Club i Champion Holiday Village. Który z nich jest lepszy? Do Turcji jedziemy po raz pierwszy.
12 lat wstecz  •  8 subskrybenci 12 odpowiedzi
W pokoju są szampony, balsamy, jaki sejf (płatny/bezpłatny, elektroniczny), czy na podłodze są płytki lub powłoka, co jest darmowe w minibarze?
12 lat wstecz  •  1 abonent 2 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już