Pytania o Imperial Sunland Resort 5*Miejsca i rozrywka

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
129 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Turcja
Co zawiera menu dla dzieci i czy jest ono dostępne?
10 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Czy będzie można zjeść obiad na plaży w barze bez wchodzenia do restauracji głównej?
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Dobry dzień. Prompt w standardowym pokoju znajdują się podwójne i pojedyncze łóżka. Lub gdy zakwaterowane są trzy osoby, zapewnione jest tylko składane krzesło lub sofa.
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Dobry dzień. Powiedz mi, kto był w barze na plaży, jest tam piwo, wino i alkohole, czy tylko napoje bezalkoholowe.
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Cześć! Powiedz mi, czy w hotelu jest rosyjski bilard, czy tylko amerykańskie stoły? Z góry dziękuję
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Chcemy odwiedzić znajomych w sąsiednim mieście, samochodem lub autobusem jest bezpieczniejsze. A ile kosztuje wynajęcie samochodu na jeden dzień?
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 17 odpowiedzi
Czy możesz nam powiedzieć, jaka rozrywka jest dostępna w ciągu dnia i wieczorami? Jaki jest kontyngent na dyskotece? czy jest to tylko miejsce, w którym można „zabić czas” z nudów? Czy jest dużo młodych ludzi lub większość osób w wieku przedemerytalnym ma dzieci? Czy jest wielu mówiących po rosyjsku?
13 lat wstecz  •  1 abonent 2 odpowiedź
jakie usługi spa są bezpłatne? co radzisz?
13 lat wstecz  •  4 abonent 7 odpowiedzi
Czy możesz mi powiedzieć, jakie napoje alkoholowe są bezpłatne (z wyjątkiem piwa) w tym hotelu? co poleciłbyś spróbować? dzięki
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Czy ktoś może zasugerować, gdzie się udać po najtańsze...
13 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już