Pytania o Club Belpinar Hotel 4*Wybór hotelu

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
92 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Turcja
Dzień dobry Nie jest jasne, dlaczego pod koniec września nie ma wycieczek do tego hotelu? Ktoś wie? Z góry dzięki za odpowiedź.
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Wyjeżdżam z rodziną 16 września. Proszę mi powiedzieć, który hotel jest lepszy Clu i Elpinar 4 czy Selcukhan Hotel 3 Nie wiemy który wybrać!!! Czekamy na odpowiedź, dziękuję.
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Biuro podróży poinformowało, że zmieniło się zarządzanie hotelami, cena hotelu wzrosła, a jedzenie stało się ultra all-inclusive. czy coś się tam naprawdę zmieniło?
12 lat wstecz  •  3 abonent 23 odpowiedź
Witam, czy możesz mi powiedzieć, czy muszę zabrać ze sobą ręczniki plażowe. Nigdy wcześniej tego nie brali, zawsze dawali za darmo, ale tutaj jest napisane „za kaucją”, co to znaczy? i jak je wymienić na czyste ręczniki?
13 lat wstecz  •  10 subskrybenci 14 odpowiedzi
Do Beldibi latamy od 10 do 20 maja. Jakie ubrania należy zabrać ze sobą, biorąc pod uwagę, że majowa pogoda jest zmienna i chłodna?
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Czy muszę zabrać ze sobą wszystkie akcesoria łazienkowe?
13 lat wstecz  •  8 subskrybenci 15 odpowiedzi
Proszę opowiedzieć nam szczegółowo, co można, a czego nie można zabrać w bagażu, a na pokład samolotu lecimy pierwszy raz i nie chciałbym wyglądać głupio. Z góry dziękuję wszystkim.
13 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
jedziemy 1 raz z dzieckiem w wieku 1,3 roku. Kto podróżował z takimi maluchami proszę napisać co trzeba ze sobą zabrać, można tam kupić mleko i wodę dla malucha. A jak zachowywać się na plaży, jeśli nagle zrobiło się wielki, jak reagują na to inni? Czy mogę tam kupić zabawki i czy są drogie? Jakie jest jedzenie w hotelu dla dzieci?
13 lat wstecz  •  3 abonent 6 odpowiedzi
Czy warto wybrać się do Hotelu Belpinar w maju? Co to jest ugoda. Beldibi w porównaniu do Chamyuvy? Czy jest dokąd pójść - kawiarnie, bary, fajki wodne? Dzięki za odpowiedzi.
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już