Pytania o Transatlantic Beach Hotel 4*Wycieczki

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
72 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Turcja
Powiedz mi, jeśli wybierasz się na wycieczkę w ulicznym punkcie informacji turystycznej, jak tam ich jedzenie? Czy karmią, czy zabierają ze sobą prowiant? A jeśli tak, to czy muszę za to dodatkowo zapłacić?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 15 odpowiedzi
Wielkie podziękowania dla wszystkich za informacje! Powiedz mi więcej, proszę, jaka jest najlepsza uliczna informacja turystyczna? Aby była zarówno niezawodna, jak i tania!
12 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Dziękuję bardzo! Czy możesz mi powiedzieć, jak długo trwała trasa?
12 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Czy ktoś wybrał się na wycieczkę jeepem safari? Czy możesz mi o niej powiedzieć więcej?
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 11 odpowiedzi
Bardzo dziękuję wszystkim za informacje!Bardzo pouczające!I powiedz mi więcej, proszę, czy są jakieś wycieczki morskie?
12 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Witam! Powiedz mi ile może kosztować wycieczka do Stambułu? W szczególności do Hagia Sophia, jeśli w ogóle ją mają? Czy można kupić tę wycieczkę w lokalnych agencjach? Z góry dziękuję!
13 lat wstecz  •  7 subskrybenci 22 odpowiedź
Witam! Wcześniej zawsze jeździliśmy na wycieczki od organizatora wycieczek. Teraz chcę spróbować w ulicznych biurach wycieczek. Powiedz mi, czy są jakieś niedaleko plaży Carelta? I czy mogę zaufać ich usługom? Które wycieczki lepiej odwiedzić?
13 lat wstecz  •  9 subskrybenci 31 odpowiedź
Podziel się swoim doświadczeniem, proszę.
14 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już