Pytania o Nirvana Dolce Vita 5*Wybór hotelu

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
98 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Turcja
Odpoczywałem 3 razy w Amara. To najlepszy hotel, w jakim byliśmy w Turcji. Bardzo lubię wszystko: przyrodę, jedzenie, wybór europejskich drinków, darmowe świeże soki, dobry klub dla dzieci, pokoje deluxe. Pytanie. Rozumiem, że nie szukają dobra od dobra. Ale nadal może istnieje alternatywa dla Amary na wybrzeżu Morza Egejskiego (przyroda) lub w Belek (terytorium) z takim samym poziomem usług, pokojami, kuchnią, jakością napojów, klubem dla dzieci i infrastrukturą jak w Amarze w mniej więcej tym samym kategoria cenowa? Po prostu chcesz czegoś nowego, ale nie chcesz obniżać poprzeczki. Dzięki.
10 lat wstecz  •  9 subskrybenci 8 odpowiedzi
Idziemy pierwszy raz odpoczywać z małym dzieckiem i nie wiem czy garnek jest potrzebny, czy mogę go gdzieś dostać?
11 lat wstecz  •  11 subskrybenci 33 odpowiedź
Nie mogę się zdecydować na liczbę. Jeśli zdecydujesz się na apartament deluxe, wydaje się lepiej z widokiem na morze, ale wydaje się, że nawet w najdalszym zakątku zieleni będzie za mało :( proszę mi powiedzieć, czy tak. Może lepiej wybrać pokoje klubowe?
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Chcemy jechać na wakacje.
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Dobry wieczór wszystkim!Nie mogę wybierać spośród Amara Dolce Vita i Amara Wing.Chcę podarować mężowi prezent na 15 rocznicę ślubu.ważne dla nas: jedzenie, obecność animacji przynajmniej wieczorem, normalne napoje alkoholowe.Powiedz mi czy jest sens jechać zimą, czy ogólnie jest to bardzo nudne.Byłabym bardzo wdzięczna, gdyby ktoś, kto tam był, opisze różnicę między dwoma hotelami.Za cenę dla nas Dolce Vita jest droższy i agencja doradza mu, motywując tym, że jest lepszy i większy.
12 lat wstecz  •  12 subskrybenci 47 odpowiedzi
Dobry dzień. Czy możesz mi powiedzieć, w którym z budynków znajdują się pokoje o standardzie klubowym? Czy te pokoje mają tylko wannę lub prysznic, jakie podłogi. Podróżujemy z dwójką dzieci w wieku 5 miesięcy i 6 lat, gdzie jest spokojniej?
12 lat wstecz  •  3 abonent 6 odpowiedzi
Bardzo chciałabym pojechać z dzieckiem (1 rok.) Dlatego martwię się o odżywianie itp.
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Planuję pojechać do Amary pod koniec marca z okazji urodzin (z rodziną). Po prostu nie mogę się zdecydować na hotel.. Co lepsze Amara Dolce Vita czy Amara Wing Resort. Może ktoś był w dwóch hotelach i może powiedzieć? Bardzo dziękuję za pomoc.
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 8 odpowiedzi
Chcemy odpocząć, najlepiej bez obcego hałasu i zapachów
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już