Pytania o Dobedan World Palace Kemer 5*Wybór hotelu

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
143 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Turcja
Dobry dzień! Masz dość szukania hotelu bez tego wirusa. Pomocy, potrzebujemy twojej pomocy. Potrzebujemy hotelu na poziomie Maritim Pine, Limak Arcadia, Alva Donna, Bellis de Luxe. We wszystkich tych hotelach ludzie chorują. Chciałbym coś podobnego, może bez dziecięcego parku wodnego, bez dużego tłumu dzieci, ale tak, aby poziom obsługi i doskonałe jedzenie dla dziecka od 2 lat.
7 lat wstecz  •  11 subskrybenci 16 odpowiedzi
Dzień dobry wszystkim! Pomóż mi wybrać hotel. Jedziemy z dzieckiem od 3 lat. Ustaw na utopię. Ale po przeczytaniu ostatnich recenzji zacząłem wątpić. Piszą, że animacja w tym roku nie jest zbyt dobra zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. A droga 4 godziny jest bardzo krępująca. Teraz rozważam inne opcje. Kto był w PGS World? Jaki jest jego poziom? Jak wygląda usługa? Odżywianie? Czy możesz iść na plażę bez butów? Jaka rozrywka jest dla dzieci? Czytałam recenzje, wiele pozytywnych, ale nie znalazłam odpowiedzi na moje pytania. Pomóż mi proszę. Może zaoferować coś przyzwoitego z dużym terytorium i dobrym jedzeniem.
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 8 odpowiedzi
A 19 to jej urodziny. Chciałbym zorganizować dla niej prawdziwe wakacje.Powiedz mi z kim się skontaktować? Ile i komu dać pieniądze?
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 11 odpowiedzi
Idę, mój mąż i 2 dzieci (2 lata i 12 lat)? . co dokładnie musisz zabrać do tego hotelu?
11 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
lecimy 27 września
12 lat wstecz  •  7 subskrybenci 10 odpowiedzi
Powiedz mi proszę - odpoczniemy w tym hotelu po raz drugi, ale pierwszy raz z dzieckiem w wieku 1 roku 10 miesięcy. Dziecko chodzi do toalety tylko po to, żeby skorzystać z nocnika… co zrobić (zabierz go ze sobą lub tam kup, może wypożyczą je jako wózki)? Miska ustępowa nawet z nakładką w żaden sposób nie rozpoznaje.
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Prognoza pogody na przyszły tydzień nie jest zachęcająca, czy możliwe, że resztę spędzimy na mrozie z deszczem (
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Co zabrać ze sobą z ubrań, lekarstw i niezbędnych rzeczy?!
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 10 odpowiedzi
Podziel się wrażeniami – czy warto zabrać ze sobą 9,5 miesięczne dziecko? Chcemy jechać od 28 kwietnia na 9 dni. Jaka będzie pogoda? Jak dzieci znoszą drogę, samolot? Jedzenie, jak rozumiem, czy lepiej zabrać ze sobą konserwy? Czy w hotelu można zabrać krzesełko do karmienia?
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już