Pytania o Akka Alinda Hotel 5*Wybór hotelu

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
129 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Turcja
Chcemy jechać do tego hotelu, ale obawiamy się, że przy wejściu do morza od razu będzie głębokość (a my nie umiemy pływać), powiedz mi?
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Podróżujemy z 10-miesięcznym dzieckiem. Powiedz mi, jakie są warunki karmienia takich dzieci i jakie jest menu dla dzieci?
10 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
jaka jest usługa, terytorium, numery?
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Ludzie!! Są tacy, którzy byli i tam i tam. Wyjeżdżamy w maju z dzieckiem (prawie 3 lata). W cenie są takie same, nie wiemy co wybrać, gdzie jest lepiej? A może coś zupełnie innego? Ważne: okolica - Kemer, wyżywienie dla maluszka, hammam w hotelu, animacje (więcej dla dzieci), wejście do morza, komfortowy pokój (Jedziemy - 3 kobiety + 1 dziecko) Oczywiste jest, że to wszystko w obu hotelach, ale co jest lepsze? Przez 2 tygodnie - do 120 000. Dziękuję za pomocne komentarze!!
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 7 odpowiedzi
Wakacje w kwietniu? Opinie.
12 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Dzień dobry! Chcemy kupić bilety do Akka Claros 4*, ale powstrzymują nas opinie o bardzo małej plaży. Czy można korzystać z plaży sąsiedniego hotelu Akka Alinda (możliwe za dodatkową opłatą)?
12 lat wstecz  •  3 abonent 5 odpowiedzi
Kochanie, kto może stwierdzić, czy w pokojach jest internet? Moja żona jest księgową i od czasu do czasu trzeba coś sprawdzić w bankach, bez tego nie pozwalają wyjechać na wakacje :( A może są pokoje, w których internet jest wyciągany z lobby baru (mam nadzieję, że jest przynajmniej w lobby. Z góry dziękuję za odpowiedź :)
12 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Powiedz mi proszę
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Kto 6 czerwca wybiera się do tego hotelu na odpoczynek Akka Alinda 5 * ?????????
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już