Pytania o FethiyeMiejsca i rozrywka

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Fethiye
Witam, proszę powiedz mi fotografa w Fethiye. Chcesz profesjonalne, wyretuszowane zdjęcia artystyczne (Love Story)
7 lat wstecz  •  3 abonent 1 odpowiedź
Zależy nam na profesjonalnym retuszowaniu zdjęć artystycznych. Jeśli tak, jaki jest koszt 1 godziny zdjęć? A jak mogę się z nim skontaktować i wstępnie umówić sesję? Z góry dziękuję!
7 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Wzięliśmy tylko śniadanie w hotelu, sądząc po opiniach, miasto wcale nie jest tanie. Ile może kosztować przeciętny obiad (biorąc pod uwagę, że jesteśmy wegetarianami). Czy na targu można kupić żywność?
9 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Co jest wymagane przy wynajmie samochodu (kaucja, prawa międzynarodowe?) Cechy ruchu w Turcji7
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Dzień dobry! Chciałbym poznać cechy wakacji w Oludeniz w lipcu, a mianowicie: morze, plaże, rynki (ceny), sklepy (ceny), kawiarnie (ceny), kluby nocne, wycieczki, a jeśli coś przeoczyłem, proszę dodać) ) ) z góry dziękuję!
11 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Gdzie są łaźnie tureckie w Fethiye i ile?
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Cześć! Jedziemy do tego hotelu z 12-miesięcznym dzieckiem. Powiedz mi proszę, jak tam jedzenie dla rocznego dziecka w tym hotelu? Jakie jedzenie możesz kupić dziecku i co będziesz musiał ze sobą zabrać? Dzięki!
12 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Słodycz musi wiedzieć:) Szanuj odpowiedzi, proszę!
13 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Za tydzień lecimy, wpadł na pomysł, żeby zabrać ze sobą netbooka, żeby komunikować się z bliskimi.
13 lat wstecz  •  1 abonent 3 odpowiedź
Dawno brak recenzji; Chciałbym posłuchać czegoś świeżego, czy warto tam pojechać?
13 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Dzień dobry wszystkim Proszę, powiedz mi, gdzie możesz pojechać samochodem z Fethiye wynajmując samochód. Nie lubię siedzieć w hotelu, chciałbym spędzić trochę czasu wzdłuż wybrzeża. I dalej. Sk warto wynająć kabriolet. Dzięki.
15 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi