Pytania o FethiyeWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Fethiye
4 roku wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Poszukujemy opcji w Fethiye na 9/10 nocy/dni dla dwóch emerytów. Nie są potrzebne żadne fanaberie, naprawdę, aby być normalnym, ale budżet. Koniec sezonu maj czy koniec września-października? Czy można znaleźć coś przyzwoitego tanio? Ludzie nie mają możliwości zwiększenia budżetu w żaden sposób, absolutnie, absolutnie. A budżet tego to 700 dolarów, obawiam się, że nie mogę im nic doradzić, ale może się mylę? Biorąc pod uwagę, że mniej dni też nie wchodzi w grę, nie ma sensu jechać na mniej. Wiem, że nie ma jeszcze cen, ale może z doświadczenia doradzisz na co zwracać uwagę z początkiem RB?
5 lat wstecz  •  12 subskrybenci 63 odpowiedź
Nie widzę tego na zdjęciu. A może żelazko? (chociaż nie ma nadziei :)) Dziękuję!
6 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Dzięki!!
6 lat wstecz  •  4 abonent 9 odpowiedzi
Dlaczego taki personel w hotelu? Nikt niczego nie chce. Nikt nie rozwiązuje problemu. TAK i nic nie rób
7 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Dzień dobry! Czy możesz mi powiedzieć, czy jest transfer na plażę Belcekiz, a jeśli tak, to jak często kursuje? Czy z plaży do hotelu kursują autobusy miejskie? Dzięki!
7 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Chciałabym zobaczyć Efez i inne okoliczne atrakcje Pomóżcie mi wybrać niedrogi hotel dla dwojga dorosłych bliżej Efezu Planujemy wyjazd na pierwszą połowę października.
10 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
jak wygląda indywidualna karta podczas leczenia?
11 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Kto odpoczywał w Oludeniz, powiedz mi.. Dlaczego wszystkie hotele w Oludeniz na stronach skromnie milczą o obecności swojej „własnej” plaży. Najwyraźniej plaża jest w całości komunalna lub stanowa, więc jak jest chroniony obszar??? Czy hotele mają plaże z bezpłatnymi leżakami, grzybami i innymi udogodnieniami??? Wciąż interesuje się samą plażą - kamykami czy piaskiem i co jest w lagunie ???
11 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
jakie wejście do morza potrzebujesz butów ochronnych
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
sejf za opłatą i ile dziennie uzupełniany jest minibar i w jaki sposób
11 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Proszę doradź! W czerwcu jedziemy do Jivy, dwie dorosłe osoby i 15-letnia wnuczka, wykupiłam wycieczkę dla 3 dorosłych. Po zapłaceniu w urzędzie wysłali podanie przez internet, w którym wskazano umieszczenie DBL + EXB (czyli 2 os. + reb.) Wszyscy jednogłośnie mówią, że jestem hodowany, chciałbym wiedzieć jak to naprawdę jest?
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 7 odpowiedzi
Tak, jesteśmy z Jekaterynburga! Chciałbym dowiedzieć się więcej o Club Hotel Letoonia w Fethiye i Lykia World Residence. Odpoczynek zebrany w dniach 5-10 czerwca. Dzięki!
11 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Drodzy turyści, którzy byli w tym hotelu, proszę powiedz mi, czy ten hotel ma zjeżdżalnie wodne, jak podano w opisie, ile dorosłych i dzieci. Jak mini klub, plac zabaw (chcę podróżować z dzieckiem w wieku 6 lat od 06.01.2013). I czy pokój hotelowy jest bardzo stary. Gdzie najlepiej wybrać pokój? Podobnie jak w przypadku wydawania ręczników plażowych. Opinii o tym hotelu jest bardzo mało, aw ostatnich latach (nowe) nie ma ich wcale. Z góry dziękuję wszystkim za odpowiedzi :-)
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Pokaż więcej »