Pytania o BodrumMiejsca i rozrywka

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Bodrum
Kto wcześniej odpoczywał w tym hotelu, powiedz mi, co miałeś do dyspozycji z alkoholu i napojów. Z góry dziękuję
6 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
W sierpniu jade do Turcji. Doradzaj, gdzie jest lepiej i ciekawiej. idziemy z firmą. Preferuje czyste, lazurowe morze i zajęcia na świeżym powietrzu.
6 lat wstecz  •  6 subskrybenci 18 odpowiedzi
Kto lata na początku września, czy są jakieś????)
7 lat wstecz  •  8 subskrybenci 6 odpowiedzi
Proszę, jeśli ktoś pamięta: czy na siłowni jest dużo maszyn? Zwykle fotografowane są tylko bieżnie i rowery treningowe. Na stronie nie ma zdjęć.
7 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
odpoczynek
9 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Cześć! planuje jechać do tego hotelu. Opowiedz mi o alkoholu, czy w barach są tylko lokalne napoje?
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 14 odpowiedzi
Powiedz mi pzhl .... do których hoteli w Bodrum odpoczywają głównie młodzi ludzie ????. Chcę się dobrze bawić i odpoczywać!
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Piszcie wczasowicze w Bodrum, co zatruło naszych turystów na jachcie? Jak jakiś gadający turecki. Ale sam pływałem na tym samym jachcie rekreacyjnym i na pokładzie nie ma alkoholu. Zakładam, że nasi turyści przywieźli ze sobą kiepskiej jakości pomyj.Ale coś do picia na śmierć...
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 8 odpowiedzi
Która godzina?
13 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Proszę napisać, czy w hotelu jest dyskoteka, do której godziny jest czynna i czy w ogóle jest „na żywo”. Interesujące są również wieczorne rozrywki: muzyka na żywo, pokazy, karaoke itp.
14 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Jak myślisz, że będę tam sam???
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Cześć! Czy możesz mi powiedzieć, czy w tym hotelu jest siatkówka plażowa?
14 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Powiedz mi, Proszę! Planujemy urlop w hotelu w Bodrum. Słyszeliśmy o twierdzy w mieście, jak ją znaleźć, jeśli chcemy zwiedzać na własną rękę. Czy ktoś zna godziny pracy i ceny? Co jeszcze możesz odwiedzić samodzielnie, bez wycieczki. Dzięki.
14 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Czy to poważna niedogodność? Będę tam w czerwcu.
14 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Naprawdę chciałbym wyjaśnić imiona chłopaków, zwłaszcza DJ
15 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Mówią, że w tym roku Yasmin pogorszyła się, powiedz mi proszę, kto odpoczął, czy warto jechać?
15 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
czy są jakieś atrakcje na terenie hotelu jaśminowe bodrum place zabaw czy coś innego dla dzieci w wieku 4-5 lat.dziękuję
15 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź