Pytania o Maxx Royal Belek Golf Resort 5*Wybór hotelu

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
45 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Turcja
Chcemy kupić wycieczkę
11 lat wstecz  •  4 abonent 10 odpowiedzi
Który z hoteli podobał się Wam bardziej?Byliśmy już w dwóch pierwszych (bardzo mi się podobało), czy Maxx oczaruje jeszcze nie raz? Dodam, że jesteśmy rodziną z dziećmi w wieku 3,7 i 1,5 roku.Dzięki tym, którzy odpowiadają
12 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
2 osoby dorosłe w jednym pokoju, 2 osoby dorosłe + 1 dziecko w innym
13 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Po przestudiowaniu tej propozycji kilka pytań pozostało dla mnie otwartych: 1) co oznacza zasilacz „Maxx AI”? Jaki jest poziom szwedzki? Jak wygląda sytuacja z alkoholem importowanym? 2) jakie zabiegi są oferowane i jaka jest kolejność cen w SPA? 3) Czy zadeklarowane Wi-Fi naprawdę działa w pokojach? 4) Jakie są restauracje A’la Carte? Jak twoja wizyta? 5) Jak się czułeś po basenach? Czy były jakieś problemy ze skórą? 6) Jakie zajęcia rekreacyjne lubisz? Co polecasz odwiedzić? 7) I DLA MNIE NAJWAŻNIEJSZE: Jaka jest izolacja akustyczna w pokojach? Gdzie jest minimalna słyszalność dyskoteki?
13 lat wstecz  •  3 abonent 5 odpowiedzi
Hotel również nam się podobał, chcielibyśmy tam pojechać również w czerwcu. Ale bardzo się martwię, czy do czerwca wszystko będzie gotowe. Naprawdę potrzebujemy slajdów i animacji, ponieważ jemy w towarzystwie trzech chłopców (13,10 i 7 lat)
13 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już