Pytania o Cesars Temple De Luxe 5*Miejsca i rozrywka

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
160 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Turcja
Powiedz nam, które restauracje są płatne i za co, jedziemy pierwszy raz.
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Xoteli bi uznatj o sostojanii volejbolnix plosadok i skolko ix,a takze na tenisnix kortax.Ukogo estj zelanie i vozmoznostj -Prisoedinajtesj!!!
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 10 odpowiedzi
i na jakiej jest nawierzchni - jak tenis czy trawa?
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Chcę jechać od 8 do 18 maja. Jak jedzenie o tej porze roku? Czy to prawda, że ​​w CAESAR TEMPLE w ogóle nie ma mięsa? Czy będą świeżo wyciskane soki? Jak działają restauracje w hotelu w systemie ala carte?
13 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
powiedz mi kto może, gdzie mogę znaleźć nagranie lub nazwę zespołu, który wystąpił w hotelu we wrześniu październik 2010, są zespoły mieszane, ludzie przychodzili i wyjeżdżali, ale kręgosłup jest ten sam i choreograf ten sam, Lena czy Ola Nie pamiętam jej imienia. naprawdę potrzebne. A może masz kontakty?
14 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Czy ktoś podróżował do Turcji konno? chcesz iść do łaźni tureckiej? czy można pojechać do hotelu, czy lepiej gdzie się udać w inne miejsce, jakie wycieczki warto wybrać?
14 lat wstecz  •  7 subskrybenci 6 odpowiedzi
Proszę mi powiedzieć, że wejście do parku wodnego Troy (w pobliskim hotelu) jest płatne i ile kosztuje? czy warto tam jechać?
14 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Dobry wieczór! Jedziemy do tego hotelu 24.07.Jak tam anamacja, jedzenie, morze?Przeczytałam opinie na [email protected] i byłam bardzo zdenerwowana. Podróżujemy z 14-letnim dzieckiem, czy będzie się tam nudzić?
14 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Zainteresowany Ala Carte nasz touroperator mówi, że napoje są płatne.... tam jak wszędzie są płatne drinki, ale czy jest karta win czy co? Z góry dziękuję!
15 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już