Pytania o Delphin Be Grand Resort 5*Miejsca i rozrywka

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
27 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Turcja
Do Rixos Lares wybieramy się w październiku z dzieckiem (2,2 lat). Czytałem w kilku recenzjach tutaj i na tophotele, że były problemy z jedzeniem (z mięsa tylko kotlety z kurczaka i jagnięciny, ryby są złe, desery są złe, jest mało jedzenia, stacja jest pełna, nie można odejść na dania , nie ma kuchni dla dzieci itp.). Naprawdę podobał mi się hotel, ale te recenzje mnie zdezorientowały! Tak nie może być w Rixos. Czy to prawda? Kto powiedział pliz! Szczególnie interesuje mnie, czy pojawią się problemy z odżywianiem dziecka. Z góry dziękuję za odpowiedź!
13 lat wstecz  •  1 abonent 2 odpowiedź
Pytanie, kto niedawno odpoczywał w tym hotelu. Czy możesz mi powiedzieć, czy w tym hotelu jest batonik witaminowy lub coś podobnego ze świeżo wyciskanymi sokami? Czy są płatne czy bezpłatne? I jeszcze jedno: czy przed hotelem są jakieś sklepy, w których można kupić pamiątki i baklawę? W końcu hotel jest droższy.
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Wykupiłem wycieczkę do pokoju jednoosobowego, czy mogę zaprosić gościa do swojego pokoju na 1 dzień? Podobno płacenie w Rosji za gościa jest znacznie tańsze. Wyjaśnij, kto jest w temacie i ile to będzie kosztować?
13 lat wstecz  •  9 subskrybenci 12 odpowiedzi
Więcej zabawy w towarzystwie.
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już