Pytania o Asteria Kremlin Palace 5*Wybór hotelu

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
116 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Turcja
Kto odpoczywał z małymi dziećmi do roku, proszę powiedz mi, co musisz ze sobą zabrać i opowiedz nam o niuansach reszty. Szczególnie interesuje się jedzeniem dla niemowląt, no, a także wszelkimi drobiazgami: pieluchy, śliniaczki, ręczniki, trochę zabawek.Dziękuję bardzo za odpowiedzi !!!
9 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Czy po przyjeździe można zamienić pokój standardowy na dwupokojowy 7 od 13 lipca na 2 tygodnie. ile będzie kosztować ta usługa?
9 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Dzień dobry, towarzysze podróży! W sobotę lecimy z 2 dzieci (8 i 3) do tego hotelu. Kupiłem gry planszowe, ołówki, alfabet, książki. Czy przyda się nam, czy będzie ciekawiej dla dzieci w klubie dziecięcym? A co z odżywianiem? Mój maluch je płatki owsiane, a ja jestem na diecie Dukana (muszę zabrać ze sobą pudełko otrębów owsianych). Czy w urzędzie celnym będą problemy z jedzeniem (mówili, że są zabierani). A moja mama ma cukrzycę, czy jest coś dla niej? Z góry dziękuję!
11 lat wstecz  •  9 subskrybenci 17 odpowiedzi
przy wyjeździe od 10 lipca na 7 dni cena za 2 osoby dorosłe + 1 dziecko wynosi 9 ltn a drugie ma 0 lat?
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 12 odpowiedzi
Witam, chcemy zarezerwować pokój standardowy DBL + 1CHL na 14 nocy w dniach 26-27 maja. Odpoczywaliśmy u Ciebie, bardzo nam się podobało. napisz ile będzie kosztowało zakwaterowanie wyżywienie?
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Cześć, powiedz mi, czy oni tam wypożyczają wózki dziecięce? Byliśmy obok Pałacu Weneckiego w zeszłym roku, oni tam byli. A co jest jeszcze lepszego na relaks z 2-letnim dzieckiem Topkapi czy Kremlem?
12 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Jemy z Charkowa z koleżanką po 9 maja, chcemy odpocząć z młodymi ludźmi. Pomoc w wyborze hotelu! Dzięki!
12 lat wstecz  •  8 subskrybenci 12 odpowiedzi
W związku z ostatnimi wydarzeniami, ile wódki można wypić na osobę i kim jest osoba (ile lat) ???
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Powiedz proszę, czy w hotelu jest tylko Wi-Fi, czy jest kafejka internetowa, jeśli jest, to jest bezpłatne czy płatne? Z góry dziękuję.
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już