Pytania o Lonicera World Hotel 4*Wybór hotelu

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
35 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Turcja
3 roku wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Witam. Do Turcji lecimy po raz pierwszy. Spojrzeliśmy na Lonicera World Hotel 4 * Alanya. Czy mogę usłyszeć nowe recenzje, czy warto jechać? DZIĘKI:-)
6 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Czy w tym hotelu można wstępnie zarezerwować określony budynek i jak to zrobić?
11 lat wstecz  •  1 abonent 3 odpowiedź
Nie jest dla mnie do końca jasne: czy każdy budynek ma własną restaurację i własną plażę? Spotkałem się w niektórych komentarzach mówiących o plaży lub restauracji budynku takiego a takiego. Więc jaki jest najlepszy przypadek? Jestem z Niemiec, więc mogę kupić to, czego potrzebuję. Po prostu doradź. Dla mnie ważne jest dobre wejście do morza, bliskość morza i klimatyzowana restauracja. Z góry dziękuję za radę.
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Chcę podróżować z 3-latkiem. Podziel się doświadczeniem, kto był ostatnio z dziećmi. zwłaszcza jeśli chodzi o ich karmienie. Dzięki!
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 10 odpowiedzi
Planujemy wyjazd pod koniec maja, powiedz mi pierwszy raz, kiedy jedziemy, co mam zabrać ze sobą, jakie ubrania, czy zabrać ze sobą dmuchane kółka dla dziecka, czy jest jakieś jedzenie dla dziecka 2 lata w hotelu? Kto odpoczywał, czy to prawda, że ​​Korpus A jest taki okropny? Powiedzieli, że łóżeczka dla dzieci to nie problem, poproś ich, aby ci przynieśli, prawda?
13 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Naprawdę nie chcę tego wszystkiego dźwigać.
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już