Pytania o Botanik Hotel & Resort 5*Wybór hotelu

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
59 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Turcja
Dzień dobry, przeczytałem wiele recenzji, że po botaniku dzieci chorują na jakieś infekcje, jakieś owrzodzenia jamy ustnej ... Ile możesz w to uwierzyć? Jaki jest ten hotel pod względem higieny żywności, przyborów i basenu?
9 lat wstecz  •  7 subskrybenci 9 odpowiedzi
Zabierasz ze sobą wózek czy wypożyczasz go w hotelu?
10 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Dzień dobry. W pierwszym odpoczywamy z dzieckiem. Syn ma 2 lata. Jak to jest z garnkami dla niemowląt? Zabrać ze sobą lub zjeść w pokoju (hotelu)?
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Pomóż mi wybrać hotel. Czytamy o Delfinie - recenzje są znakomite, ale żenujące było to, że w większości są rodzice z dziećmi, nawet mówi „najlepszy hotel dla rodzin z dziećmi”. Podróżujemy razem z przyjacielem i chcę, aby więcej młodych ludzi było w hotelu. Czy Dolphin jest dla nas odpowiedni, czy lepiej pojechać do Muqarnas? Dzięki.
11 lat wstecz  •  11 subskrybenci 19 odpowiedzi
Wyjeżdżamy na wakacje w sierpniu (2 osoby dorosłe). Nasz wybór padł na hotel Delphin Botanik World of Paradise. Co możesz o nim powiedzieć? Czy dokonaliśmy złego wyboru? Czy ten hotel zasługuje na ocenę 5*? A ile będzie nas kosztować wycieczka dla dwojga w przeliczeniu na 7 nocy 8 dni? Z góry dzięki za odpowiedź!!!
12 lat wstecz  •  8 subskrybenci 10 odpowiedzi
Znajomy powiedział, że w Kemer powiedziano im, że autobus do Alanyi zabrał 3 godziny.
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Pomoc w wyborze hotelu. Kto był. Twoja opinia jest bardzo ważna.
12 lat wstecz  •  8 subskrybenci 9 odpowiedzi
Kto odpoczywał z małymi dziećmi - powiedz mi, czy w hotelu są garnki? A może musisz go zabrać ze sobą?
13 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Co dokładnie jest w tym hotelu (czy jest wystarczająco dużo mięsa, czy jest importowany mocny alkohol (darmowy czy płatny i gdzie), ile zjeżdżalni dla dzieci i dorosłych, czy naprawdę jest park rozrywki dla dzieci), czy przy sprawdzaniu noszą bransoletki Dlaczego w pobliżu stoi Mukarnas (według zapewnień touroperatorów hotele Dolphin Deluxe, Botanik i Mukarnas należą do tego samego właściciela) półtora!!!! razy taniej?!
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już