Clover Magic Garden Beach Hotel 4*– Opinie

3
Ocena 5.910
na podstawie
3 opinii
5.9 Numer
5.9 Usługa
5.9 Czystość
5.3 Odżywianie
7.6 Infrastruktura
Hotel położony jest w Alanyi, najpiękniejszym kurorcie Antalyi, nad morzem. Położony w mieście Payallar w śródziemnomorskim regionie Turcji, 1,5 km od plaży Konakli i 13 km od dworca autobusowego w Alanyi. Hotel został otwarty w 2006 roku. Hotel po remoncie w 2019 roku. Hotel składa się z jednego 6-piętrowego budynku. Nadaje się do spokojnego i wyważonego wypoczynku.Więcej →
аватар henrykwojcik
 •  podróżował 1 rok wstecz
Ocena 1.0
By? em w kilku hotelach w Turcji i poza nia, ale z czym? takim spotka? em si? pierwszy raz. Og? lnie brudno, budynek bardzo mocno zaniedbany (dziury w posadzkach, uszkodzone prysznice itp. ) Recepcja traktuje cz? owieka jak z? o konieczne. Najgorsz? rzecz? by? o jednak jedzenie. Tragicznie niesmaczne, momotonne i nie zawsze wystarcza? o dla wszystkich (jak ju? si? da? o zje? ? ) Na w jad? odajni jak z PRL, bo nieporozumieniem by? o by to nazwa? sto? ? wk? bardzo brudno, przykry zapach i wszystkie napoje w papierowych male? kich kubeczkach ( zero szk? a) Kilka razy brak? o alkocholu w barku przy basenie, przek? ski czyt. … Już ▾ By? em w kilku hotelach w Turcji i poza nia, ale z czym? takim spotka? em si? pierwszy raz. Og? lnie brudno, budynek bardzo mocno zaniedbany (dziury w posadzkach, uszkodzone prysznice itp. ) Recepcja traktuje cz? owieka jak z? o konieczne. Najgorsz? rzecz? by? o jednak jedzenie. Tragicznie niesmaczne, momotonne i nie zawsze wystarcza? o dla wszystkich (jak ju? si? da? o zje? ? ) Na w jad? odajni jak z PRL, bo nieporozumieniem by? o by to nazwa? sto? ? wk? bardzo brudno, przykry zapach i wszystkie napoje w papierowych male? kich kubeczkach ( zero szk? a) Kilka razy brak? o alkocholu w barku przy basenie, przek? ski czyt. suche ciastka jak z marketu na wag? te? nie zawsze starczy? o i brak ciep? ej wody przez 6 dni pobutu to taki pobie? ny obraz tego miejca. Pisz? opini? pierwszy taz i tylko po to, aby kto? przeczyta? i nie musia? wyrzuci? kasy(? ywi? em si? na mie? cie ) zmarnowa? czasu i zdrowia w tym miejscu. PRZESTRZEGAM!! !
аватар inbuzin
 •  podróżował 1 rok wstecz
Ocena 7.0
Byliś my z mę ż em w tym hotelu na począ tku maja. Pierwsze wraż enie był o zł udne, ale potem wszystko się zmienił o. Mieszkaliś my w bungalowie, przestronnym, zawsze był a ciepł a woda. Lokalizacja hotelu jest bardzo dogodna: wokó ł duż a liczba sklepó w, centró w handlowych. … Już ▾ Byliś my z mę ż em w tym hotelu na począ tku maja. Pierwsze wraż enie był o zł udne, ale potem wszystko się zmienił o. Mieszkaliś my w bungalowie, przestronnym, zawsze był a ciepł a woda. Lokalizacja hotelu jest bardzo dogodna: wokó ł duż a liczba sklepó w, centró w handlowych. W ś rodę po drugiej stronie ulicy jest targ, ogromny wybó r owocó w, warzyw, sł odyczy i innych rzeczy. Hotel w pierwszej linii, z basenami i zjeż dż alnią . Terytorium jest zielone, zwarte, pię kne, dwa bary, jeden przy basenie, drugi przy plaż y (ale to nie dział ał o). Plaż a jest czysta, z markizami, wejś cie do morza jest ż wirowe (dobrze, jeś li są kapcie). Rę czniki plaż owe dostę pne są w recepcji. W hotelu znajduje się ł aź nia turecka. Personel hotelu jest przyjazny i pomocny. Specjalne podzię kowania dla dyrektora goś ci, Safara, któ ry pomó gł rozwią zać wszystkie problemy, któ re się pojawił y. Jest bardzo uważ ną i otwartą osobą , prawdziwym profesjonalistą , starał się każ dego wysł uchać i znaleź ć wł aś ciwe rozwią zanie.
Restauracja jest duż a, kuchnia jest zwyczajna, pyszne puree, napoje alkoholowe do 23:00. W hotelu nie był o wielu goś ci, ale towarzystwo był o wesoł e, wszyscy razem odpoczywali, wieczorami ś piewali i tań czyli. Generalnie odpoczynek udany, opalany, wyką pany, wypoczę ty. Najważ niejsze jest dobry nastró j i nie zwracanie uwagi na drobiazgi.
аватар Karinapasichnyk
 •  podróżował 1 rok wstecz
Ocena 10.0
POLECAM! Bardzo ciekawy hotelik. Wszyscy bardzo nam się podobał o! Personel jest przyjazny, czysty, mił y pobyt. Hotel znajduje się na pierwszej linii, z basenami i zjeż dż alnią , bardzo wygodny. Plaż a czysta, pokoje jasne, kuchnia smaczna i urozmaicona. Internet jest dobry. … Już ▾ POLECAM!
Bardzo ciekawy hotelik. Wszyscy bardzo nam się podobał o! Personel jest przyjazny, czysty, mił y pobyt. Hotel znajduje się na pierwszej linii, z basenami i zjeż dż alnią , bardzo wygodny. Plaż a czysta, pokoje jasne, kuchnia smaczna i urozmaicona. Internet jest dobry. Bardzo podobał o mi się indywidualne podejś cie w kuchni, ponieważ przyjechał am z dzieckiem. Bardzo smaczne jedzenie dla wszystkich smakó w. Podobał o mi się terytorium, czysta plaż a i fakt, ż e hotel znajduje się w centrum Konakli. 2 minuty do sklepó w, w któ rych moż na kupić wiele towaró w w przystę pnych cenach. Byliś my mile zaskoczeni obecnoś cią rosyjskoję zycznej sofy (gł ó wnego goś cia). Kanapa chę tnie odpowiadał a na wszystkie nasze pytania, doradzał a w sprawie pracy hotelu. Fajna animacja dla dzieci. Sofa jest bardzo uważ na i jest prawdziwym profesjonalistą . Hotel mogę polecić znajomym.


Nie ma jeszcze pytań
Zadać pytanie o hotelu
ekspertom i uzyskaj odpowiedzi
w ciągu najbliższych kilku godzin.
EKSPERCI HOTELI
Wdzięki kobiece
Twierdza w Alanyi
Ocena 8.9
Turcja, Alanya
Architektura, Fabula, Muzea
Plaża Kleopatry
Ocena 8.5
Turcja, Alanya
Natura, Plac
Ruiny miasta Olympos
Ocena 10.0
Turcja, Alanya
Architektura, Fabula

Отель расположен в Алании, самом красивом курорте Анталии, у моря. Расположен в городе Пайаллар в Средиземноморском регионе Турции, в 1,5 км от пляжа Конаклы и в 13 км от автобусного вокзала Аланьи. Отель открыт в 2006 году. Отель после реновации в 2019 году. Отель состоит из одного 6-этажного здания. Подойдет для спокойного и размеренного отдыха.

Lokalizacja Расстояние до ближайшего аэропорта Газипаша-Аланья составляет 57 км.
Opis plaży Отель расположен на пляже.
 • 1 linia
 • prywatna plaża
 • piaszczysto-kamienista plaża
 • leżaki  FREE 
 • parasole  FREE 
W hotelu

Конференц-залы на 20 чел. Концепция All Inclusive: Завтрак, обед, закуски в течение дня, ужин, местные алкогольные и безалкогольные напитки, лежаки и зонтики на пляже.

 • restauracja
 • kawiarnia/bar
 • otwarty basen
 • bezpieczny
 • darmowe wi-fi
 • fryzjer/salon kosmetyczny
 • płatność kartami płatniczymi
Dla dzieci Детский клуб (4-12 лет).
 • basen dla dzieci
 • plac zabaw
 • klub dziecięcy
Rozrywka i sport Массаж (платно), дартс.
 • park wodny i zjeżdżalnie  FREE 
 • sauna/łaźnia/łaźnia turecka  FREE 
 • tenis stołowy  FREE 
 • sporty wodne
 • animacja
Opis pokoi

137 Standard room (макс. 3+1 чел., 20-22 м2), 7 Family room (2 спальни с дверью, макс. 5 чел., 40 м2).

W pokojach

Мини-бар бесплатно (вода), душ, телефон, сейф платно, телевизор, фен, балкон, уборка номера: ежедневно, смена белья: 3 раза в неделю, кондиционер.

Adres Mustafa Kemal Bulvarı No:5, Payallar / Alanya / Antalya
Telefony: 0242 524 57 88
Stronie internetowej: Clover Magic Garden Beach Hotel
FAQ
Какой пляж у отеля?
Отель располагается на 1-й пляжной линии. У отеля собственный песчано-галечный пляж.
Какие развлечения есть в отеле?
В отеле есть водные развлечения. О том чтобы Вы ни минуты не скучали позаботится анимация.
Какие возможности для детей есть в отеле?
Отель располагает детским бассейном с небольшой глубиной, детской площадкой с горкой и качелями. Чтобы взрослые могли отдохнуть, детей каждый день развлекает детский клуб.