Pytania o Club Gunes Garden 4*Wybór hotelu

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
32 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Turcja
Martwię się. Jem z mężem. Nie chcę być w studni .... Potrzebuję dobrego wypoczynku, wesoło. może nie warto?
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Na początku lata wybraliśmy się na wycieczkę do tego hotelu, a tu mówią, że otruto 100 osób. Powiedz mi, co mam robić? Przesiąść się do innego hotelu? A jeśli rozwiążesz umowę z biurem podróży, ile stracimy?
13 lat wstecz  •  11 subskrybenci 16 odpowiedzi
Jedziemy z dzieckiem od 2 lat do tego hotelu, jak to jest? Zabiorą go do mini klubu?
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Czy w pokojach jest szampon? Papier toaletowy? Albo zabrać ze sobą / kupić tam? Czy jest tam żelazko do prasowania? Czy to jest płatne? przepraszam za takie pytania, ale pierwszy raz lecimy za granicę.
13 lat wstecz  •  4 abonent 7 odpowiedzi
Czy w pokojach jest szampon? Papier toaletowy? Albo zabrać ze sobą / kupić tam? Czy jest tam żelazko do prasowania? Czy to jest płatne? przepraszam za takie pytania, ale pierwszy raz lecimy za granicę.
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
jemy z dzieckiem w wieku 9,5 miesiąca. czy jest mikrofalówka i jak daleko jest apteka, nagle potrzebujesz jedzenia dla niemowląt, chociaż planujemy zabrać go ze sobą. A który pokój jest lepszy od nas 4 (2 dorosłych i 2 dzieci 6 lat i 9,5 miesiąca) Dziękuję
13 lat wstecz  •  3 abonent 10 odpowiedzi
jedziemy z dzieckiem z Jekaterynburga, proponujemy lot o 5 rano lub o 17:00?Do czasu przyjazdu nie rozliczymy się od razu. Wieczorem obawiam się, że będzie późno, nie nakarmią nas.
13 lat wstecz  •  10 subskrybenci 10 odpowiedzi
idziemy z dziećmi
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
a ile, jeśli co dać pieniądze w recepcji
14 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już