Pytania o HammametMiejsca i rozrywka

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Hammamet
Może ktoś wie, czy w Hammamet jest wypożyczalnia rowerów? Czy można jeździć rowerem po mieście i ile to kosztuje?
6 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
czy wziąć laptopa
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Kto wie, jak to jest z klubami i innymi rozrywkami nocnymi?
11 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Proszę powiedzieć, czy napoje alkoholowe i piwo w ciągu dnia są płatne, czy bezpłatne w przypadku all inclusive?
11 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Dzień dobry, odpoczywałem w hotelu Dessole Le Hammamet Resort 4* Spotkałem animatora o imieniu Mimo, ale to mój pseudonim. Czy w Tunezji istnieją portale społecznościowe, aby jakoś znaleźć jego kontakty. Z góry dziękuję.
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Witam. zainteresowany kosztem samochodu do wynajęcia w Tunezji. za dobę, ewentualnie dni za 5. cena może być natychmiast obniżona. czy jest jakaś kaucja?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Czym jest thalassoterapia i czy naprawdę można na ten zabieg wydać pieniądze?
12 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Czy raz w tygodniu jest bezpłatna wizyta? Czy w ogóle warto go odwiedzić?
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Czy hotel posiada centrum talasoterapii? Jeśli tak, to jakie są orientacyjne ceny.
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
W sierpniu jedziemy do Laiko Hammamet.
12 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Polecam ten hotel jako jeden z najlepszych i najnowszych. Mówi się też, że jest w miejscu spotkań. I nie będziemy się tam nudzić. Oprócz pięknego wyglądu zewnętrznego, nie zabraknie rozrywki, wieczornego tańca. Jak może tam wypoczywać aktywna para rodzinna?
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Dziecko ma 7 lat, jeździmy głównie za ocean, zabawy w miniklubie, zjeżdżalnie. Czy dziecko zainteresuje się Hotelem Vincci Nozha Beach & Spa?
12 lat wstecz  •  4 abonent 11 odpowiedzi
Wyjeżdżamy na wakacje od 01.10.11 do 09.10.11. Kto jedzie do tego hotelu? Możemy prowadzić kampanię!
13 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
czy w barze na plaży jest jakiś alkohol? Czy sama plaża jest czysta?
13 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Opowiedz mi o jedzeniu ultra-powered - wszystko jest przez całą dobę lub jak mówią, że światła są wyłączone o 23.00 i wszystko nie działa?
13 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Chciałbym zobaczyć recenzje
14 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Najlepiej z kelnerami...
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Wycieczka bez posiłków Powiedz ile kosztuje obiad, kolacja w kawiarniach w pobliżu hotelu? Powiedzieli, że park wodny powinien otworzyć się w hotelu, czy był otwarty? Dziękuję Ci.
14 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
A jakie są tam sklepy? To znaczy nie w hotelu, ale w mieście? Czy są tam markowe sklepy z odzieżą i akcesoriami?
14 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
witam wszystkich, którzy byli w Tunezji !!!!
15 lat wstecz  •  4 abonent 15 odpowiedzi
Uwielbiam pokoje przy basenie i od morza.
15 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Czy mam problemy ze stopami? Czy daleko jest do plaży, jeśli mieszkasz w Dar Khayam? Czy są różne restauracje dla osób przebywających w tych hotelach?
15 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Powiedz mi, kto odpoczywał w Tunezji. Jeśli dotknęła cię meduza i pieczenie na ciele, jakie środki należy podjąć?
15 lat wstecz  •  7 subskrybenci 10 odpowiedzi
Ludzie! Gdzie są najlepsze kluby nocne i dyskoteki w Hammamet? Jakie hotele znajdują się w pobliżu centrum życia nocnego?
15 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
JEST CAŁY PROBLEM!
15 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
CHCEMY TAM lecieć JAKIE SĄ RADY? DZIĘKUJE ZA WSZYSTKO!!!
15 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Czy w Tunezji są ryby jak w Egipcie i jaka jest pogoda na początku października?
15 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
odległość w metrach
15 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź