Pytania o Caribbean World Hammamet 3*Wybór hotelu

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
23 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Tunezja
Jedziemy 19 września, ja, moja żona i wnuk (6 lat). Powiedz mi, w którym budynku lepiej wziąć numer i co trzeba „zrobić”, aby uzyskać dobry numer?
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Dzień dobry! Wybór hotelu na wrzesień. Teraz pytanie, który budynek wybrać - ogród czy plaża. Czy goście Garden mogą korzystać z infrastruktury (baseny, zjeżdżalnie, bary, restauracje) budynku Beach? A jednak - jest też budynek KARAIBY ŚWIATA HAMMAMETU WIOSKA 3 * Co to za zwierzę?
11 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Gdzie jest Tishev Beach lub Garden? Lecimy z naszą 3-letnią córeczką. Gdzie są dyskoteki, z jakim budynkiem. Dzięki
13 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
dziecko 2 lata
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Na niektórych stronach piszą 3, na innych 3+, na trzecim 4 ale zdjęcia są takie same. Tylko tutaj są recenzje od 3+, prawie wszystkie są dobre, a od 4 są złe. Chcemy jechać z żoną i dzieckiem od 5 lat we wrześniu. Według recenzji zdałem sobie sprawę, że lepiej nie iść od touroperatora „Biblio-Globus”. A który jest lepszy? Z góry dziękuję.
14 lat wstecz  •  6 subskrybenci 32 odpowiedź
Właśnie takie podejrzenie, że zmieniło się na Caribbean Garden Village (nie mylić z Sun Garden)... Bardzo chciałbym coś na ten temat wyjaśnić... Ekspresowa wycieczka nie służy już Karaibskiemu Światowi... (((
14 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już