Pytania o Pattaya Park Beach Resort 3*Wycieczki

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
47 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Tajlandia
Czy są osoby, które kupiły bilety jednodniowe w swoich punktach sprzedaży w pobliżu tego hotelu? Proszę o informację zwrotną.
5 lat wstecz  •  4 abonent 2 odpowiedź
Dobry dzień. Ponownie przeczytałem kilka tematów z pytaniami o wycieczki. Powstało pytanie, jakie wycieczki i w jakiej kolejności odbyć. Chciałbym zasięgnąć porady w doborze wycieczek z cenami. Do Tajlandii jedziemy pierwszy raz na 10 dni. Możesz wysłać e-mail [email protected]
11 lat wstecz  •  9 subskrybenci 23 odpowiedź
Odpoczniemy w Pattaya Park, czy to daleko od molo? Czy można chodzić z hotelu?
12 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
8 maja będziemy w Pattaya. Mam Twój numer telefonu z zeszłego roku, mogę się z Tobą skontaktować
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Gdzie najlepiej kupić wycieczkę i taniej?
12 lat wstecz  •  13 subskrybenci 42 odpowiedź
Witam, proszę powiedz mi, gdzie możesz zjeść smaczny i niedrogi posiłek w pobliżu Pattaya Park Hotel, a także gdzie wybrać się na wycieczki?
13 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
wszyscy jedziemy tylko na 7 dni, dzieci mają 8 i 13. gdzie mogę z nimi pojechać, żeby się nie nudziły? Jak rozumiem, takich wycieczek nie ma, że ​​tak powiem - uniwersalnych... ale naprawdę chcesz wygrzewać się na słońcu i zobaczyć kraj, powiedz mi, czy w Pattaya są tylko dzienne wycieczki? No oczywiście chciałbym gdzieś wyrzucić i odpocząć od dzieciaków.. jedziemy od 10 do 18. Tak, czy ktoś może mi powiedzieć, gdzie w pobliżu hotelu są masaże lecznicze? albo jakiś doświadczony Taj, moja córka ma niedowład ręki, słyszałem, że masaż tajski zdziała cuda... dzięki.
13 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już