Pytania o Centara Grand Mirage Beach Resort Pattaya 5*Miejsca i rozrywka

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
36 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Tajlandia
Dzień dobry Proszę powiedzieć ile kosztuje jedzenie w hotelu, jeśli płacisz za wycieczkę tylko ze śniadaniem
11 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Jadę do Centara w marcu! Powiedz mi, proszę, czy w kawiarni jest tak zwana „opłata za kork”, czyli czy mogę przyjść z własnym winem za niewielką kwotę, przekraczającą koszt zamówionych dań (ponieważ wino jest drogie w Tae ), czy będą jakieś problemy?
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 7 odpowiedzi
Do jakich sklepów i atrakcji można dojść bez taksówki? Jakie wycieczki możesz odwiedzić samodzielnie? Jesteśmy rodziną w wieku 14 lat.
12 lat wstecz  •  7 subskrybenci 7 odpowiedzi
Proszę mi powiedzieć, gdzie można zjeść pyszne jedzenie z dzieckiem w pobliżu Tsentar, jest wiele opcji, ale jednak .....
12 lat wstecz  •  4 abonent 11 odpowiedzi
Czy możesz mi powiedzieć, czy w pokoju jest DVD?
12 lat wstecz  •  8 subskrybenci 12 odpowiedzi
Jedziemy do Centary (pierwszy raz w Tajlandii), powiedz mi proszę, gdzie w pobliżu można zjeść smacznie i bezpiecznie? A jak dostać się na wyspy na kąpiel, bo. Według recenzji zdałem sobie sprawę, że morze w pobliżu wybrzeża jest brudne. Z góry dziękuję wszystkim za odpowiedzi
12 lat wstecz  •  8 subskrybenci 11 odpowiedzi
jedziemy do Centara Grand Mirage Beach Resort 5 dla dziecka w wieku 5. Powiedz mi, które wycieczki odwiedzić, gdzie iść, gdzie iść na zakupy!
12 lat wstecz  •  11 subskrybenci 17 odpowiedzi
Czy możesz mi powiedzieć, ile kosztuje jedzenie i alkohol w hotelu? I czy jest różnica między 4 * a 5 * (ceny na terytorium). Z góry dziękuję!
13 lat wstecz  •  9 subskrybenci 18 odpowiedzi
Pierwszy raz popływam w oceanie....straszne, takie!!! Czy warto bać się wszelkiego rodzaju morskiego życia w morzu lub na brzegu w piasku? A jak ogólnie jest plaża w pobliżu hotelu, czy można tam pływać???Czy jest brudna i bezpieczna? Mówią, że lepiej popłynąć łodzią na niektóre wyspy…
13 lat wstecz  •  8 subskrybenci 15 odpowiedzi
mówią, że w centrum jest drogo
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już