Pytania o Koh SamuiWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Koh Samui
Dobry wieczór !!! ludzie mówią mi, kto był na Koh Samui, którą plażę i hotel wybrać. Wakacje zaplanowano na grudzień! z góry dziękuję wszystkim!!
9 lat wstecz  •  8 subskrybenci 8 odpowiedzi
od Ukrainy do Samui all inclusive 2 osoby dorosłe 1 dziecko 12 lat
10 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
ile pokoi? Czy można zmienić na willę.
10 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Dzień dobry! Lecę na Koh Samui w kwietniu razem z moją 5-letnią córką. Przez miesiąc. Wybrałem pierwszy hotel wyłącznie ze względu na kuchnię właściciela Cactus Bungalow na plaży w Bo Phut (4 dni) ..najtańszy hotel na plaży do rozejrzenia. Przestudiowałem dużo informacji.. Przeczytałem kilka recenzji, moja głowa też już się kręci. Zdecydowałem się na Lamai Village, ze względu na to, że najwygodniej jest tam wypoczywać z dzieckiem. Wszystko jest w odległości spaceru i są sklepy. Wybór padł na hotel SUMMER IN (850 bahtów dziennie). A pokoje są dobre i trochę ciche, a Tesco jest w pobliżu, obok aquaparku dla dziecka i plaży, jak mówią, 50 metrów. Tylko nie jestem pewien, czy rozdają ręczniki plażowe, czy nie?!??? PYTANIA: 1. Czy na plażach Lamai są płatne lub bezpłatne parasole, czy mogę korzystać z leżaków innych hoteli? rozumiem morze
11 lat wstecz  •  4 abonent 20 odpowiedzi
Na Koh Samui chcemy polecieć z psem. Kto ma doświadczenie w takiej wyprawie? Proszę o pomoc w doradztwie, jak ułatwić taki lot.
11 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Na jednej z portali rezerwacji hotelowych znalazłem komentarz: w całym hotelu oraz w pokojach obowiązuje zakaz palenia. Czy to naprawdę prawda?
11 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Polecam hotel z dobrą plażą (bez odpływów i fal) niedaleko kawiarni lub sklepów.
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Odpowiedzcie, proszę, wczasowicze w ciągu najbliższych kilku miesięcy Chaweng! Doradzam hotele na pierwszej linii o normalnym poziomie i dobrze zlokalizowane (dobra plaża, więcej zieleni, cisza, dość blisko sklepów i kawiarni). Ponieważ „gwiazda” tajskich hoteli jest warunkowa, ich liczba nie jest ważna, o ile wszystko inne jest na poziomie (jedzenie, obsługa itp.).
11 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Planujemy wesele na Koh Samui Proszę o pomoc w wyborze hotelu 3-4* na plaży Lamai.
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Powiedz mi proszę, staramy się znaleźć hotel na Koh Samui, aby nie był bardzo drogi, ale z dobrą plażą i pięknym terenem, sami przelecimy przez agencję, ale na razie agencja nie może nic dla nas znaleźć (Co możesz zaoferować? POMOCY!
12 lat wstecz  •  4 abonent 30 odpowiedzi
Proszę o odpowiedź czy czajnik jest w podstawowym pokoju?Czy jest szampon, żel pod prysznic, odżywka i sejf tylko w recepcji lub w pokoju?Bardzo sprzeczne opisy.
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
W czerwcu będziemy na Koh Samui. Na której plaży najlepiej się zrelaksować. Dla nas najważniejsze jest to, że morze jest czyste, biały piasek, palmy i mieszkania w granicach 1000 rubli. Jedziemy też do Tao lub Koh Phangan, a może i tam i tam. Powiedz mi, która wyspa jest piękniejsza i gdzie są rafy koralowe. Jakie są najlepsze plaże na Koh Tao i Koh Phangan? Czy możesz polecić hotel lub pensjonat nad morzem!
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Jakie są inne możliwości wyboru hotelu na rodzinne wakacje (plaża i morze są w pobliżu)
13 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Czy drogie jest jedzenie w kawiarniach? Ile będą kosztować wycieczki? Dzięki
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Proszę polecić dobry hotel dla nowożeńców.
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 12 odpowiedzi
Byłbym wdzięczny za dodatkowe przydatne informacje.
14 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Wszyscy są zainteresowani: obsługa, plaża, terytorium, jedzenie, wycieczki itp. Jedziemy na 14 dni, ile pieniędzy potrzebujemy z nami, nie będziemy się popisywać, ale nie chcemy siedzieć przy oknie albo.
14 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Czy ktoś był w tym hotelu? Powiedz mi! Brak opinii
15 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Powiedz nam, jak usługi i wyposażenie pasują do zdjęć, a konkretnie nie jesteś zainteresowany głównym budynkiem, ale willami.
15 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Chcemy miło spędzić czas z dziećmi
15 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Co powiesz na odpływy, czy będzie ciekawie dla dzieci w wieku 8 i 11 lat, jaka jest pogoda w sierpniu, a jak tam sam hotel?
15 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
poooooo
15 lat wstecz  •  3 abonent 6 odpowiedzi
Za 5 dni wybieram sie na Koh Samui. Natknąłem się na recenzję w Internecie, turyści odpoczywali w 5-gwiazdkowym hotelu w Chaweng i zarazili się podskórnymi robakami.Leczenie w Instytucie Medycyny Tropikalnej. KOSZMAR!!! Co można zrobić, aby zapobiec takiej infekcji? Co zabrać ze sobą z leków GDZIE SĄ WŁADZE WYSPY TROPIKALNEJ? Gdyby była taka możliwość, odmówiłbym starannie wybranej wycieczki, ale jest już za późno. Wcześniej odpoczywali na Bali i Malezji, psy nie biegały po tamtejszych plażach.
15 lat wstecz  •  1 abonent 8 odpowiedzi