Pytania o BudvaMiejsca i rozrywka

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Budva
1 rok wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Czy daleko do plaży Mogren?Czy w pobliżu są restauracje, sklepy, markety?) Czy pokoje są czyste i cokolwiek w hotelu, w przeciwnym razie nie ma żadnych opinii)
7 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Cześć! Chcemy wypożyczyć rowery w Budvie / Becici / gdzieś w pobliżu. Czy ktoś natknął się na taką usługę? A jaki może być koszt?
9 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Witam. Czy w pokojach jest aneks kuchenny i co w nim jest? chodzić z dzieckiem
9 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Zrezygnuj z subskrypcji cen żywności w kawiarniach ..... z góry dzięki
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Za tydzień jedziemy do Twojej willi, chciałbym się dowiedzieć, czy w willi jest internet?
10 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
O co chodzi w tym pytaniu. Przewodnik przyjeżdża, aby zabrać nas na wycieczkę do nat. Park Durmitor o 7-00 Czy zdążymy zjeść śniadanie?
10 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
W czerwcu jedziemy do Czarnogóry. Proszę powiedz mi, kto zrobił autotravel. Przede wszystkim interesuje mnie wycieczka do Trebenje i Dubrownika. Sądząc po mapie, odległość nie jest duża, ale to dwa różne kraje. Czy można połączyć wyjazd w jeden dzień i czy jest to konieczne? Cechy przejścia granicznego? (wiza Schengen otwarta). Gdzie jeszcze pojechać i co zobaczyć w Czarnogórze? Z góry dziękuję, Pavel.
10 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Czy to się rozgrzeje?
10 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
ile kosztuje obiad w willi Pima
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Proszę nie besztać za dziwne pytanie... Proszę mi powiedzieć czy na targu w Budvie czy na bazarze są owiesy.Płatki i twarożek nie są słone i nie są słodkie..Dziękuję za odpowiedzi bez żartów
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 10 odpowiedzi
интересует виллы в Будве , рядом чтобы были недорогие рестораны с вкусной едой, и главное номера студио с кухонным блоком, подскажите какие виллы лучше всего подходят под мой запрос
11 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Podróżuję z 12 letnim dzieckiem Rano jem owsiankę Czy da się gotować?
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 12 odpowiedzi
Witam. Po raz pierwszy chciałem gdzieś pojechać, od dłuższego czasu chciałem zobaczyć Czarnogórę, powiedz mi koszt za 10 dni sierpnia?
11 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
lecimy od 6 do 17 czerwca i bardzo się martwimy, że na aktywne życie nocne jest za wcześnie
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 9 odpowiedzi
Według niesprawdzonych informacji, 12 sierpnia w Budvie odbył się koncert Zdravko Cholicia. Czy ktoś może potwierdzić?
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Chciałbym połączyć wakacje z koncertem
11 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Tak się złożyło, że szedłem sam. Myślisz, że będzie nudno?
12 lat wstecz  •  8 subskrybenci 17 odpowiedzi
Dzień dobry! Powiedz mi, czy istnieje połączenie wodne między Budvą - miastem Zatoki Kotorskiej (Kotor, Perast)? Jak regularne/wygodne są samodzielne wycieczki wzdłuż wybrzeża? Dzięki!
12 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
czegoś nie rozumiem: Import produktów pochodzenia zwierzęcego Takie produkty nie mogą być importowane bez kontroli weterynaryjnej. Jednak świadectwo weterynaryjne nie jest wymagane w przypadku: • produkty będące częścią bagażu osobistego podczas podróży; •żywność i produkty dla niemowląt używane ze względów medycznych; • karma dla zwierząt domowych o wadze do 1 kg. Wszystkie importowane produkty muszą być zgłoszone i zapakowane w nieuszkodzone pojemniki. Uwaga: Bez certyfikatu nie można wwozić mięsa i przetworów mięsnych, mleka i przetworów mlecznych, jaj, smalcu itp.
12 lat wstecz  •  9 subskrybenci 16 odpowiedzi
Dzień dobry! Do Czarnogóry jadę pierwszy raz, więc pytań o wyjazd jest bardzo dużo. Proszę mi powiedzieć, gdzie można niedrogo i smacznie (i bez konsekwencji) zjeść w Budvie, a ja też podróżuję z dzieckiem (4 lata), więc interesuje mnie jakaś rozrywka dla dziecka. Opowiedz mi dobre restauracje i ciekawe miejsca w Budvie. Z góry dziękuję
12 lat wstecz  •  8 subskrybenci 18 odpowiedzi
w Budvie znajduje się willa Vidikovac, znajduje się taras widokowy z pięknym widokiem. więc pytanie brzmi, czy ta strona jest przeznaczona dla wszystkich, czy tylko dla mieszkańców willi i jak się tam dostać?
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
powiedz mi, jak najlepiej się tam dostać. dzięki
12 lat wstecz  •  3 abonent 9 odpowiedzi
Czy w pokojach standardowych jest lodówka?
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Kto może powiedzieć, ile kosztuje wypożyczenie roweru w Budvie?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Pokaż więcej »