Pytania o HikkaduweMiejsca i rozrywka

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Hikkaduwe
Ile kosztuje wykupienie na miejscu obiadów w restauracji w Hikke Trans? W przybliżeniu koszt obiadu to 26$, jeśli kupisz bilet ze śniadaniem i obiadokolacją. Wątpliwości co do wyboru wycieczki z posiłkami HB są takie - po co płacić za wszystkie obiady w hotelowej restauracji, jeśli można je kupić na miejscu, a jeśli nie chcesz hotelowego jedzenia, to chodź swobodnie do lokalnych kawiarni i weź cokolwiek twoje serce pragnie, a nie tego, co jest w ofercie. W jednej z recenzji za 2012 rok przeczytałam, że można przenosić obiady na obiad, kto wie co z tym? Dziękuję wszystkim za przyszłe odpowiedzi.
6 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Dzień dobry wszystkim! Doradzić dobre (warte swojej ceny) kawiarnie w okolicy hotelu Hikka Tranz by Cinnamon 4*, a gdzie w zasadzie można się udać w Hikaduwa? Terminy wakacji 20.11 - 30.11
7 lat wstecz  •  8 subskrybenci 10 odpowiedzi
powiedz mi, gdzie można wybrać się na wycieczki z Hikkaduwy?czy jest jakaś różnica w regionach w zakresie wycieczek???czy można podróżować z dowolnego miasta?
9 lat wstecz  •  6 subskrybenci 13 odpowiedzi
CO Z DYSKOTAMI, ŻYCIE NOCNE. NIE JESTEŚMY FANAMI WIESZENIA DO RANA, ALE...
9 lat wstecz  •  10 subskrybenci 10 odpowiedzi
Poszukujemy rosyjskojęzycznych towarzyszy podróży!!! Jedźcie razem na wycieczki i po prostu rozmawiajcie. Problemy z angielskim
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Kto był w Chaaya Tranz Hikkaduwa? Czy można pływać bez kontuzji? Jak daleko do przyzwoitych kawiarni z owocami morza? Jak daleko jest rynek owoców? Czy są obecne rosyjskojęzyczne plagi? Czy obecni są lokalni rybacy?
11 lat wstecz  •  2 abonent 5 odpowiedzi
Dzień dobry wszystkim! Lecę na odpoczynek w ShL i wybieram hotel. Ta wydaje się być bardzo urocza, na oficjalnej stronie wszystkie zdjęcia są bardzo piękne, ale widać, że wszystko jest upiększone. Powiedz mi, kto ostatnio był, czy hotel i pokoje są w dobrym stanie, powiedziano mi, że ostatnio wszystko było po remoncie? Czy jest ciepła (nawet ciepła) woda, czy działa klimatyzacja? Jak jedzenie? Gdzie można zjeść, jeśli nie w hotelu? Ile czasu zajmuje dojazd z lotniska do hotelu? A jednak bardzo chcę spróbować relaksującego masażu olejkami, gdzie mogę to zrobić? Niewiele jest informacji o hotelu, a także o kraju. Byłbym wdzięczny, gdyby ktoś mógł pomóc :)
12 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
A ile kosztują napoje? Z góry dziękuję!!!!!
14 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Mam pytanie: nigdy nie byłem w SHL. Dlatego nie mam żadnych informacji. Brakuje tego na stronie. Więc. Gdzie jest najlepsze miejsce do nurkowania w SL? Wyjeżdżamy w październiku na początku miesiąca. Zadanie jest trudne. Muszę nurkować, moja żona odpocząć i podróżować na wycieczki.
14 lat wstecz  •  7 subskrybenci 54 odpowiedź