Pytania o HikkaduweWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Hikkaduwe
Lavanga Resort and Spa hotel, kto był lub kto wie, że w pobliżu jest laguna?
7 lat wstecz  •  4 abonent 7 odpowiedzi
Jedziemy pod koniec lutego, znajomi radzą nam zabrać ze sobą jabłka (!) i nasze papierosy, bo. to dobro można wymienić na coś pożytecznego od miejscowych :) Czy to jest realistyczne?
10 lat wstecz  •  14 subskrybenci 16 odpowiedzi
Jak dogodna jest lokalizacja hotelu w stosunku do lokalnych atrakcji, restauracji, wieczornych rozrywek itp.
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Pomóż zrozumieć różnicę między hotelami Hikkaduwa - Lanka Supercorals, Citrus Hikkaduwa, Chaaya Tranz. Interesuje mnie jedzenie w HB, w którym hotel jest bardziej rozbudowany lub równo, Na jaką plażę chodzą podczas burzy, a na plaży są bezpłatne leżaki i ręczniki, Pokoje i to, co w pokojach (czajnik, mini lodówka, klimatyzacja, sejf, suszarka do włosów), Czy można swobodnie chodzić na teren innego hotelu?
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 7 odpowiedzi
Drodzy turyści, którzy odwiedzili ten hotel! Boli mnie wstawianie "lajków" do twoich zdjęć i recenzji, wszystko jest bardzo ekscytujące, dziękuję! Mam dużo pytań, bo planowanie wakacji w listopadzie z 2 urodzinami i 1 rocznicą ślubu. Muszę od razu powiedzieć, że rozpieszczają nas najpiękniejsze rafy i zatoki Egiptu. Powiedz mi, jak się mają sprawy z podwodnym światem, nurkowaniem i snorkelingiem? Którą koncepcję żywienia lepiej wybrać? Gdzie jest najlepsze miejsce do jedzenia? ile kosztuje jedzenie, piwo i rum? Gdzie najlepiej je kupić? jakie wycieczki i od kogo powinienem wziąć i ile to kosztuje? Byłbym wdzięczny za wszelkie rady na każdy temat! Z góry dziękuję wszystkim i życzymy udanych wakacji!
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 9 odpowiedzi
Proszę mi powiedzieć, czy ten hotel ma salę fitness? Gdzie dokładnie się znajduje i co tam jest (symulatory, drążki poziome, hantle)?
11 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Pomoc! Nie wiem co wybrać. Czy warto zapłacić więcej za Chayę, bo jest tam plaża. A w cytrusach są problemy z plażą, trzeba chodzić, czy to trudne?
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Witam, czy muszę zabrać ze sobą płetwy i maski - chcieli zobaczyć podwodny świat, czy jest tam bardzo słabo?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 10 odpowiedzi
Kto był zimą w Hikkaduwie, podziel się wrażeniami. Jaka była pogoda? Czy fale były duże, czy można było bezpiecznie pływać?
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź