Pytania o BeruweleMiejsca i rozrywka

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Beruwele
Proszę mi powiedzieć, rozrywki takie jak bilard, nurkowanie, wi-fi itp. są płatne. Ile kosztują dane i inne usługi oraz rozrywka w hotelu? Z góry dziękuję.
11 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Dobry wieczór, byłem na Sri Lance dwa miesiące temu i po powrocie do domu miałem wysypkę (podobną do ukąszeń komarów), lekarz powiedział, że mam alergię, wypiłem kurs tabletek, dwa tygodnie później to się powtórzyło, nasi lekarze powiedzmy alergia, ale żadne tabletki, żaden szpital nie pomógł. W drugim miesiącu wysypki pojawiają się głównie na nogach. W Internecie jest jeszcze kilka wiadomości z tymi samymi objawami u osób, które były na wakacjach na Sri Lance. Pomóż mi proszę. CO TO JEST? Na Sri Lankę wybierałem się ponownie w listopadzie, ale dopóki nie wyzdrowieję, nawet nie myślę o wycieczce. Naprawdę mam nadzieję na twoją pomoc. DZIĘKUJĘ.
12 lat wstecz  •  9 subskrybenci 12 odpowiedzi
A jakie są teraz stawki? (interesują się daniami rybnymi, owocami morza) Z góry dziękuję!
12 lat wstecz  •  3 abonent 6 odpowiedzi
Proszę doradzić, gdzie zjeść w pobliżu hotelu. lub dopłacić na miejscu za obiad w hotelu
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Jedziemy do tego hotelu 25 października na 10 dni.Proszę opowiedzieć, gdzie można się udać, co zobaczyć, z którym z lokalnych przewodników, gdzie zjeść owoce morza (i zamówić je poprawnie, aby nie zepsuły się pieprzem) , jak jest z komarami (zabierz z nich coś), jakie są średnie ceny rzeczy, owoców morza, jakich dań spróbować (niezbyt pieprzne). Irina
13 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Chłopaki, kto wie, jakie ceny za surfowanie na Sri Lance? A czy są jacyś rosyjskojęzyczni instruktorzy?
13 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź