Pytania o BeruweleWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Beruwele
Dzień dobry. Proszę mi powiedzieć, czy konieczne jest zabranie specjalnych butów do pływania w oceanie?
11 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
ja i mój mąż chcielibyśmy zostać w tym hotelu 5 dni ile to będzie kosztować?
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Wpłaciłam zaliczkę na wycieczkę: hotel The Palms 4*, jedziemy na Nowy Rok!!!! Zmieniłem zdanie, aby przekazać resztę pieniędzy!! Boję się iść! Czytałam o wężach w hotelu i na terenie (((.... O bardzo ostrym jedzeniu ((((i o śmierdzących kanałach po obu stronach hotelu!!!!!! Mnie przede wszystkim interesuje) WĄŻ !!!!!!!!!
11 lat wstecz  •  11 subskrybenci 20 odpowiedzi
Zarezerwowałem pokój Deluxe, czy ktoś może mi powiedzieć czym ten pokój będzie się różnił od pokoju standardowego?Czy w pokoju będą kapcie i szlafrok?Dziękuję.
11 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Czy ktoś był na sesjach Abverda?Jak to jest?Ile to kosztuje?Z góry dziękuję!
11 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Chciałbym wiedzieć o hotelu, jedzeniu i ogólnym wypoczynku
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Stoimy przed wyborem w Edenie lub Kalutara Mandarynka.
13 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Dobra pora dnia! Drugiego dnia nie mogę znaleźć „naprawdę prawdziwych recenzji” od Doświadczonych w tym hotelu. Wygląda na to, że hotel jest po prostu promowany przez samych właścicieli, bardzo sformułowany tekst dla wszystkich znalezionych recenzji. Byłbym wdzięczny za wszelkie informacje.
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 15 odpowiedzi
Dziecko było już z nami w trzech krajach, doskonale znosi loty, zmiany klimatyczne też. Pytanie brzmi: czy na terenie hotelu i miasta Beruwella są sklepy z oddziałami dziecięcymi, w których można kupić pieluchy, jedzenie dla niemowląt lub zabrać wszystko z Moskwy? A kolejne pytanie brzmi, jak „gryzące” owady są w lutym i który środek odstraszający lepiej je „bierze”?
13 lat wstecz  •  3 abonent 6 odpowiedzi