Pytania o Północne goaKraje i miasta

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Północne goa
Cześć! Czy uważasz, że bezpiecznie jest jechać sam na Goa, mając dobrą znajomość języka angielskiego? Jak to jest z narkotykami?
7 lat wstecz  •  9 subskrybenci 9 odpowiedzi
Podróżuję sam, mam 22 lata, chcę odpocząć w spokoju. W planach jest wypożyczenie skutera, przeprowadzka na południe, na bardziej dzikie plaże. W jednym z nich można zatrzymać się na kilka dni. Jeśli wynajmujesz skuter na 10 dni, gdzie go zostawić, gdy jedziesz w morze, gdzie zostawić swoje rzeczy? Co powiesz na kradzież na plaży?
10 lat wstecz  •  7 subskrybenci 9 odpowiedzi
Za cztery. Dwie pary małżeńskie. Zaproponowano nam willę z kuchnią na plaży Mandrem. Brak jedzenia. Powiedz mi, czy życie tam jest niebezpieczne? Jak jeść? Gdzie kupić artykuły spożywcze. Do Indii jedziemy po raz pierwszy.
11 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Kto wynajmował mieszkanie na miesiąc, gdzie i za ile?
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Rozważamy wyjazd na GOA "dzikich" z moim mężem. Chcę porównać ceny od touroperatora i z cenami, aby jechać na własną rękę. Nigdy wcześniej tak nie podróżowałem. kto latał, powiedz mi przez którą linię lotniczą. jak i przez kogo zarezerwowałeś dom lub pokój, w którym nocowałeś. jak zamówić transfer lub jechać taksówką, kat. złapany na lotnisku. Lub jeśli będą jakieś inne przydatne informacje, będę wdzięczny.
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
To jest hotel w pobliżu wioski .....
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
chcemy jechać w towarzystwie 5 osób „dzikich” - hotel musi znajdować się w 1 strefie nadmorskiej
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi