Pytania o Północne goaWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Północne goa
5 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Podróżowanie w listopadzie 2018 r. Brak informacji o tym hotelu.
6 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Jeśli poziom pokoju jest standardowy, to w przybliżeniu jaki materiał filmowy, jakie udogodnienia? Na zdjęciu wydaje się, że pokoje składają się z kilku pokoi, a nawet pięter
6 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
6 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Czy w tym hotelu są pluskwy? A jeśli tak, co powinniśmy zrobić?
6 lat wstecz  •  7 subskrybenci 11 odpowiedzi
Dzień dobry. Jest nas troje, musimy zaznaczyć w jednym pokoju. Patrząc na zdjęcia pokoi widać, że są bardzo małe i jest jedno duże łóżko. Powiedz mi, czy postawili trzecie łóżko?
7 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Nie mogę znaleźć żadnych recenzji pod tą nazwą. Ponadto różne strony podają różne informacje o lokalizacji tego hotelu, zaczynając od wioski. Condolima, kończący się w odległości 900 m od plaży Morjim. Na stronie internetowej touroperatora BG zniknęło główne zdjęcie hotelu z basenem, a opis hotelu mówi, że nie ma basenu. Jeśli masz rzetelne informacje na temat tego hotelu, napisz. Lecimy z 2-letnim dzieckiem, chcemy mieć pewność, że wszystko przebiegło zgodnie z planem.
7 lat wstecz  •  4 abonent 9 odpowiedzi
Mój bardzo dobry kolega wyjechał na zimę w Candolim do końca kwietnia.Może ktoś będzie miał okazję dać mu blok papierosów (są tam drogie i jakość nie jest odpowiednia).Przyjedzie w dowolne miejsce w na północ i oczywiście gwarantujemy Goanom wdzięczność.
9 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Weź mini ekspres do kawy? Jak schłodzić wodę i inne napoje7
9 lat wstecz  •  5 subskrybenci 8 odpowiedzi Jest odpowiedź od hotelarza
Jedziemy we dwoje w listopadzie pierwszy raz do Indii na 14 dni. Kto był, powiedz mi w przybliżeniu, ile USD. (dolar) czy trzeba zabrać ze sobą ?? (planujemy wypożyczyć hulajnogę, zjeść w szyje 1 raz dziennie, reszta wieczorami ze Starym Mnichem dogonić owoce i owoce morza własnej produkcji z targu - krewetki, homary bez fanatyzmu)))) 1 wycieczka na wycieczce jest możliwe). Z góry dzięki za odpowiedź
10 lat wstecz  •  10 subskrybenci 15 odpowiedzi
Powiedz mi, że hotele w Indiach Don Teresina i Don Alkin są dwa różne lub nie, ze zdjęcia mam wrażenie, że to to samo, chociaż recenzje ze Strefy Teresiny są lepsze
10 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Czy możesz mi powiedzieć, czy w pokoju Regent jest suszarka do włosów i czy są zapewnione ręczniki plażowe? A może musisz go zabrać ze sobą?
10 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Czytałem w jednej z ich recenzji, że centrum Calangute znajduje się 30 minut spacerem od tego hotelu. Czy tak jest?
10 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
w zeszłym roku byliśmy w prazeres, Candolim, droga była nieco napięta. szczególnie późno w nocy, bez latarek, po prostu horror.
10 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Nie mogę znaleźć najnowszych opinii o hotelach
10 lat wstecz  •  8 subskrybenci 7 odpowiedzi
Powiedz mi, kto wie co z tym hotelem????????RESORT MELLO ROSA 3 *Wszelkie informacje, PROSZĘ!!!!!!!
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Pomoc w wyborze hotelu!!!!!Północne Goa!Mieć piękną plażę, żeby można było gdzieś pojechać w okolicę, żeby się bardzo nie nudzić!!!!
11 lat wstecz  •  9 subskrybenci 10 odpowiedzi
Gdziekolwiek odpoczywamy, kiedy meldujemy się w hotelu, zawsze dajemy recepcjonistom prezenty lub pewną sumę pieniędzy i prosimy o dobry numer z uśmiechem na twarzy. To zawsze działało. A jak to się dzieje w Indiach ?
11 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Kto był w tym hotelu, powiedz mi, czy w pokoju jest lodówka?
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Kto odpoczywał w tym hotelu, powiedz mi wszystko, co wiesz.Czy można wypożyczyć żelazko i ile to kosztuje.Gdzie mogę zjeść.Gdzie mogę wymienić dolary? ,
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
hotel LA VAIENCIA Kto odpoczywał w tym hotelu, powiedz nam wszystko, co wiesz, życie, wypoczynek itp. Z góry dziękuję. ,
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Jedziemy z firmą 6 osób na sam początek listopada, interesują nas północne Goa, pomóżcie mi wybrać niedrogi hotel, możesz 2* lub 3*. A którą plażę lepiej wybrać? Chcę się dobrze bawić, ale też nie być bardzo brudnym.. W ogóle, co powinieneś wiedzieć przede wszystkim o Indiach i czy nie jest niebezpiecznie odpoczywać tam z samymi dziewczynami?
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Dzień dobry wszystkim! Interesują Cię obiektywne informacje o tym hotelu, jak to jest - niezbyt brudne i zaniedbane? Co jest w pobliżu - kawiarnie, restauracje, sklepy?
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Pokaż więcej »