Pytania o PieriaWycieczki

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Pieria
Czy ktoś podróżował przez lokalne firmy podczas wycieczek do Meteory i Aten i ile to kosztuje? A ile daje maszyna (czas i pieniądze). A gdzie można je kupić?
6 lat wstecz  •  4 abonent 2 odpowiedź
Powiedz, czy łasica chi jest możliwa wycieczka do około. Korfu do St. Spyridon, który vartist
7 lat wstecz  •  3 abonent 1 odpowiedź
Gdzie mogę wybrać się na wycieczkę z dwuletnim dzieckiem? A gdzie najlepiej go kupić? Znam dobrze angielski - możesz też mówić po angielsku) Czytałem, że są tańsze))
10 lat wstecz  •  8 subskrybenci 10 odpowiedzi
Pierwszy raz jedziemy do Grecji z naszym 11-letnim synem. Co mu pokazać? Oczywiście o greckim smaku.
10 lat wstecz  •  3 abonent 5 odpowiedzi
gdzie lepiej kupić wysokiej jakości i niedrogie wycieczki w Pierii?
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Proszę mi powiedzieć, nie spodziewamy się dużej kwoty na wycieczki, ale chcemy zobaczyć.Czy można jechać do miast ze słabą znajomością języka ukraińskiego (z rozmówkami) i czy będzie taniej?
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Czytałam, że do klasztorów metiorskich nie będą wpuszczani w szortach, rozpiętych koszulkach, kobietach w spodniach. Czy tak jest? I czy muszę nosić chustę, jak podczas wizyty w zwykłym kościele?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Zdecydowałem się na hotel i miejsce wypoczynku. Poseidon Palace 4* Grecja / Paralia Katerini (Pieria) / Leptokaria. Ci, którzy odpoczywali i zamawiali wycieczki od miejscowych, mogliby polecić, bo. Będziemy 4 osoby dorosłe i 2-letnie dziecko. Kupowanie 2-3 wycieczek od touroperatora będzie bardzo drogie. Jak wygląda sytuacja z wynajmem samochodów w tym regionie?
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź