Pytania o PieriaWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Pieria
Z dopłatą i bez zmiany numeru, jeśli to możliwe
6 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Dzień dobry! Proszę bardziej szczegółowo opisać wyposażenie kuchni: co tam jest? Podróżujemy z dziećmi, dlatego ważne jest, aby wiedzieć, co ze sobą zabrać. Dziękujemy!
7 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
kolejne pytanie) Bardzo podobały mi się twoje odpowiedzi na poprzednie pytania) wszystko stało się bardzo jasne) Zaczynam robić listę rzeczy, których potrzebuję. Szperam i nie w poszukiwaniu rekomendacji. podróżujemy z dwuletnim dzieckiem, boję się, że czegoś nie zapomnę), chociaż rozumiem myślami, że jak nagle coś zapomnę, to mogę to kupić)) ale i tak. Pytanie brzmi: czy w pokojach tego hotelu są suszarki do włosów i ręczniki? jak rozumiem, prawie nie ma żelazka, to znaczy bierz ubrania, które są minimalnie pogniecione, lub takie, które będą wyglądać przyzwoicie nawet pogniecione)) i ogólnie rzecz biorąc, przeczytanie niektórych hipotetycznych list w Internecie, a to to zupełnie inna sprawa, którą można dać radę od tych osób, które były w tym miejscu))) więc będę bardzo wdzięczna, jeśli mnie rzucisz ... nie, nie kapciami, ale radą)))
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 23 odpowiedź
który domek rodzinny lepiej wybrać? Czytałem w recenzjach, że są pokoje, w których muzyka z plaży jest bardzo słyszalna. a niektórzy idą prosto na drogę. Wyjeżdżamy na początku czerwca. opinie mówiły też, że w tym czasie była nawet pleśń w pokojach na piętrze... Nie chciałbym spać z dzieckiem w nocy przy muzyce i w zwiększonym "bagnie"))
10 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Chcę rozpocząć wycieczkę do Paralia Katharinia na kilka tygodni na początku października .. Czytam, że wszyscy jeżdżą tam po futra .. no i odpoczywam na jedną rzecz .. powiedz mi, który hotel jest tam lepszy))
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 10 odpowiedzi
Witam. Czy możesz mi powiedzieć, czy na plaży hotelu są parasole?
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Będziemy wdzięczni za wszelkie informacje na temat hotelu Parthenon Art w Olympiaki akti niedaleko Paralii. e-mail: [email protected]
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź